Nasi partnerzy
Linki
Co rozumiemy pod pojęciem XIX wieku?. Czy rok 1800 to wiek XIX?
Co oznaczają geny?. Jakie są znane wyjątki od kodu genetycznego?
pisanie prac doktorskich cena. pisanie prac doktorskich cena (466)
Jak rozmnażać Dracaena Angolensis?. Jakiej temperatury potrzebuje Dracaena Angolensis?

Środki czyszczące
 • Kleen-Purgatis
  Kleen-Purgatis to znany wytwórca środków czystości. Ma już przeszło 120 lat doświadczenia. Jego partnerem w naszym kraju jest Polor. W ofercie firmy Kleen-Purgatis znajdziecie Państwo, chociażby odkurzacze, fachowe środki czyszczące i artykuły przeznaczone do obiektów gastronomicznych. Dzięki firmie Kleen-Purgatis utrzymacie Państwo estetykę swojego otoczenia. Z Kleen-Purgatis stworzycie Państwo także przystosowany do Państwa potrzeb plan higieny. Przygotowujemy korzystne promocje i rzetelną obsługę. Pełny katalog artykułów widoczny jest na naszej stronie www. Z chęcią pomożemy każdemu zainteresowanemu.
  http://kleen-purgatis.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Środki czystości
  Przedstawiamy sklep internetowy, który w swoim asortymencie posiada wszelkie środki przeznaczone do sprzątania. Znajdą tu Państwo chemię gospodarczą, środki do polerowania, odkurzania, zamiatania i mycia. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.
  http://www.srodkiczystosci.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • GPT Paweł Miączyński
  GPT to hurtownia, zaopatrująca klientów w artykuły, a także sprzęty do sprzątania i utrzymywania higieny. Ofertę firmy GPT tworzą m.in. profesjonalne środki chemiczne, dozowniki do łazienek publicznych, akcesoria do sprzątania w hotelach i pensjonatach lub papier toaletowy oraz ręczniki papierowe. Współpracujemy z najlepszymi producentami – Kiehl, P&G, czy Viogt. Ułatwiamy pracę personelowi hoteli oraz firm sprzątających. Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakupienie profesjonalnego wyposażenia, to skończą się Państwa problemy z utrzymaniem czystości w każdym obiekcie! Zobaczcie sami ofertę GPT!
  http://www.higienagpt.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008