Nasi partnerzy
Linki
Jaką część 1 stopnia stanowi 1 minuta?. Jak nazywa się 1 3600 część stopnia?
Jak powstaje dwutlenek węgla w reakcji spalania?. Jak bada się wodór?
druk na tkaninie. druk na tkaninie (177)
link. link

Nauka Jazdy
 • Prawko w Poznaniu - Galant
  Nasza szkoła nauki jazdy Galant zaprasza. OSK Galant istnieje od 2004 roku. Prowadzimy profesjonalne szkolenia. Kurs nauki jazdy kat.b to nasza specjalnośc. Dojeżdżamy do kursanta. Bardzo istotne jest to możliwość jazdy na placu manewrowym we własnym zakresie. Dzięki nam zdanie prawka stanie sie zwyczajnie łatwe. Odwiedź nas w Poznaniu - ul. Newtona 2. Dajemy do dyspozycji takie jak materiały do nauki i testy na płytach cd i w internecie.
  http://www.galant.auto.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs eko jazdy
  Szkolenie eco drivingu skierowane do wszystkich kierowców zawodowych pragnących zdobyć większe umiejętności prowadzenia pojazdu. Eco driving jest świadomą taktyką prowadzenia samochodu obniżającą koszty eksploatacji samochodu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w zużyciu paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska. Kurs eco driving ma dodatkową zaletę poprawy bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Szkolenie eko jazdy prowadzone jest na wszystkich pojazdach niezależnie od rodzaju silnika i napędu.
  http://jazdaekologiczna.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Jc Radar - Nauka jazdy Świdnica
  Nauka jazdy na najwyższym poziomie, szybkie, ale konkretne i pełne szkolenia. Wysoka zdawalność i atrakcyjne zniżki sprawiają, że firma jest najlepszą placówką, gdzie warto zapisać się na prawo jazdy. Potrzebna jest Ci szkoła jazdy Świdnica? Nie musisz szukać daleko, JC-Radar oferuje wysoką zdawalność, przyjemną atmosferę nauki i doskonałe samochody. Profesjonalni instruktorzy, ciekawe trasy i umiejętność przekazywania wiedzy – to gwarantuje szybkie zdobycie prawa jazdy. Nieszablonowe podejście do kursantów i ogromna wiedza, nauka jazdy i teorii w przyjemnej atmosferze to element niezbędny dla skutecznej i wartościowej nauki.
  http://jc-radar.pl/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008