Nasi partnerzy
Linki
tanie pisanie prac. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami tanie pisanie prac to błahostka.
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

BHP
 • Pol-Poż
  Pol-Poż oferuje rozległe usługi, mające na celu zabezpieczenie obiektów przed wybuchem pożaru. Wiodącymi usługami firmy Pol-Poż są instalacje właściwie dobranych elementów wyposażenia i sprzętu przeciwpożarowego. W dalszej kolejności firma oferuje usługi serwisowe i przeglądowe dysponowanych instalacji gaśniczych. Kolejnym rdzeniem w grupie usług są szkolenia ppoż, w intencji zaznajomienia osób z metodą postępowania podczas pojawienia się pożaru. Posiadamy indywidualne zabezpieczenia ppoż dla wszelkich obiektów. Staranność i duże doświadczenie są dużymi zaletami realizowanej przez nas pracy.
  http://pol-poz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • grupawolff.sitew.org
  Firma jest jednym z liderów w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla przedsiębiorstw. W ofercie znaleźć można między innymi bezpieczeństwo procesowe,urządzenia do cieczy czy technologie procesów. Po więcej informacji zapraszamy na przedstawianą stronę internetową.
  http://www.grupawolff.sitew.org
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Bhplexis.pl - bhp Szczecin
  Stabilna firma zorientowana na BHP i ochronę przeciwpożarową, siedziba: Szczecin, zakres działania od obsługi BHP po pozyskiwanie funduszy ZUS na poprawę warunków pracy. BHPLexis zaczęła działalność w 1995 roku i od tamtego czasu prężnie działa na rynku BHP, nadążając za zmianami przepisów i stale nad sobą pracując. Wprowadza nowe przepisy w szkolenia, zabezpiecza swoich klientów nie tylko przed niewłaściwym podejściem do przepisów BHP na początku działalności, ale uczula ich też względem najczęściej popełnianych przez przedsiębiorców błędów. Pełny zakres usług, konkurencyjne ceny i profesjonalne podejście do każdego zlecenia.
  http://www.bhplexis.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • BHP ważnym detalem w każdym przedsiębiorstwie
  Dzień bezpieczeństwa to wyjątkowe wydarzenie w każdej firmie. Tworzone jest dla wszystkich pracowników by uświadomić jak ważne jest bezpieczeństwo w pracy. Podczas dnia bezpieczeństwa odbywają się zajęcia tematyczne, szkolenia, testy, pokazy, badania oraz konkursy związane ze stanowiskami pracy. Safety day będzie doświadczeniem zapamiętywanym na długie miesiące dzięki profesjonalnym trenerom i instruktorom. Indywidualnie realizujemy każdy projekt szkoleniowy dlatego nasze zajęcia są niezwykłe. Bezpieczeństwo pracowników jest istotnym aspektem funkcjonowania każdego zakładu pracy niezależnie od jego działalności.
  http://safetyday.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008