Nasi partnerzy
Linki
https://aktinet.pl/jaki-jest-cel-tabeli-decyzyjnej-w-jaki-sposob-tabele-decyzyjne-moga-byc-przydatne-ksiegowym/. Jaki jest cel tabeli decyzyjnej? W jaki sposób tabele decyzyjne mogą być przydatne księgowym?
https://aktinet.pl/czy-czasteczka-hemoglobiny-moze-byc-w-82-nasycona/. Czy cząsteczka hemoglobiny może być w 82% nasycona?
https://aktinet.pl/ktore-z-ponizszych-zjawisk-to-przemiany-fazowe/. Które z poniższych zjawisk to przemiany fazowe?
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft (752) , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.

Public relations
 • Agencja Royal Brand PR
  Agencja Royal Brand Public Relations zajmuje się profesjonalną obsługą firm i instytucji z zakresu public relations. Skutecznie dbamy o Twój wizerunek! Agencja Royal Brand PR powstała z myślą o rzetelnym i profesjonalnym budowaniu świadomości marek naszych klientów i partnerów. W odpowiedzi na Państwa zapotrzebowania stworzyliśmy agencję, zajmującą się zarówno obsługą w zakresie public relations, jak również grafiką komputerową i kreacją artystyczną. Dzięki temu połączeniu tworzymy kompleksowe i spójne strategie komunikacyjne Państwa firm na wysokim poziomie.
  http://www.royalbrand.,pl
  Zgłoś nie działający link/spam
 • Komunikacja wewnętrzna
  Binaria Communications to firma z Warszawy. Nie satysfakcjonują nas banalne rozwiązania. Dlatego połączyliśmy siły. Nasz atrybut to niestandardowe podejście do realizacji poparte wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy przygotowani na nowatorskie wyzwania. Firma to energetyczna mieszanka inspirującego potencjału z siłą synergii. Pomaga namzespół doświadczonych konsultantów. Wszystko rozpoczyna się od pasji działania. Bez pasji nie ma skutecznej strategii.
  http://www.binaria.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Biuletyny elektroniczne
  Agape custom publishing to dominująca na lokalnym rynku agencja wydawnicza specjalizująca się w wykonywaniu biuletynów i magazynów firmowych oraz newsletterów elektronicznych (custom publishing). proponuje również audyty, badania czytelnicze, szkolenia, coaching i tworzy Konkurs Biuletynów Firmowych. Długookresowe doświadczenia i znaczące portfolio znaczą o profesjonalizmie spółki, której zaufało już blisko dwustu klientów - największych przedsiębiorstw polskich i zagranicznych.
  http://www.agape.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Agencja Public Relations
  Agencja public relations Exacto działa w takiej płaszczyźnie, jak komunikacja marketingowa i komunikacja wewnętrzna, która stawia sobie za cel formowanie pozytywnego wizerunku i dobrych, otwartych relacji wewnątrz firmy, jak i w środowisku zewnętrznym. Do głównych kompetencji agencji należą: realizacja badań i analiz, tworzenie strategii i mediaplanów, szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych, organizacja wydarzeń, internet PR i SEO PR.
  http://www.exacto.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008