Nasi partnerzy
Linki
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
Wycena brylantĂłw. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena brylantĂłw .
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy

Osuszanie budynków
 • Osuszanie budynków
  Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się osuszaniem budynków, redukowaniem wilgoci oraz niebezpiecznej pleśni, a także usuwaniem szkód skutkowanych przez pożar. Usługi realizujemy na bardzo wysokim poziomie. Każdy kłopot jest inny, więc za każdym razem podchodzimy do tego indywidualnie. Nasze usługi to: odgrzybianie mieszkań oraz budynków, suszenie ścian, suszenie murów, osuszanie podłogi, lokalizacja wycieków, jak także pomiary wilgotności i kilka innych. Ponadto da się wynająć od nas specjalne urządzenie do osuszania wody. Jeżeli masz problem, zadzwoń do nas. Przyjedziemy do każdej miejscowości w Polsce. Nasi doświadczeni fachowcy pomogą.
  http://www.dry-home.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Osusznie budynków po zalaniu
  Firma TotalDry zajmuje się profesjonalnym osuszaniem budynków i mieszkań po zalaniu. Świadczymy również usługi lokalizacji przecieków oraz wykrywania nieszczelności instalacji. Odgrzybiamy i ozonujemy pomieszczenia. Bezinwazyjne metody, szybkie terminy, pełna dokumentacja dla ubezpieczalni, wieloletnie doświadczenie, rozliczenia bezgotówkowe, zadowoleni klienci. Więcej na naszej stronie Internetowej.
  http://totaldry.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Osuszanie mieszkań po zalaniu - Warszawa
  OPTIMAL - osuszanie mieszkań Warszawa i okolice. Kompleksowe osuszanie budynków i mieszkań wraz ze szczegółowym pomiarem wilgotności zalanych pomieszczeń. Nasza firma prowadzi działalność na terenie całej Warszawy oraz okolic wykonując usługi takie jak osuszanie mieszkań po zalaniu, osuszanie budynków po zalaniu, wynajem osuszaczy, remont po zalaniu czy ozonowanie pomieszczeń z brzydkich zapachów.
  http://optimal-osuszanie.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008