Nasi partnerzy
Linki
https://aktinet.pl/co-to-znaczy-gdy-czlowiek-jest-odwrocony/. Co to znaczy, gdy człowiek jest odwrócony?
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien (989)
https://aktinet.pl/jakie-sa-3-najwazniejsze-czesci-komorki-i-dlaczego/. Jakie są 3 najważniejsze części komórki i dlaczego?
https://aktinet.pl/jak-wykryc-usterki-w-terenie/. Jak wykryć usterki w terenie?

Tłumaczenia


 • ROMANÓW - tłumaczenie - rosyjski, ukraiński - neative speaker
  Pochodzący z byłego Związku Radzieckiego tłumacze naszej firmy doskonale orientują się w zawiłościach tłumaczenia w obrębie trzech bardzo różnych, aczkolwiek spokrewnionych słowiańskich języków - polskiego, rosyjskiego i ukraińskiego. Kreatywnie wykorzystując własną wiedzę i doświadczenie oraz współczesne narzędzia, wspomagające tłumaczenia, tłumacze firmy ROMANÓW potrafią sprostać Państwa oczekiwaniom.
  http://www.ru-ua.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • BIURO TŁUMACZEŃ SPECTRALING
  Biuro tłumaczeń Spectraling zajmuje się tłumaczeniem ustnym i pisemnym oraz zapewnia przysięgłą obsługę translatorską na terenie Krakowa. Spectraling prowadzi również kursy i szkolenia językowe. Firma prowadzi również korepetycje u klienta w domu. Serdecznie zapraszamy
  http://www.spectraling.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tłumaczenia prawnicze
  We współpracy z LOQUAX mogą Państwo realizować specjalistyczne projekty translacyjne z dziedziny prawa i dziedzin z nim związanych. Aby spełnić wymagnia swoich klientów, LOQUAX korzysta z wiedzy i umiejętności tłumaczy posiadających wykształcenie prawnicze
  http://www.loquax.pl/tlumaczenia_prawnicze.php
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tłumaczenia medyczne
  Tłumaczenia medyczne zaliczają się do ściśle specjalistycznych i odpowiedzialnych. Proces wykonywania tego typu tłumaczeń wymaga, aby zaangażowani tłumacze i korektorzy posiadali nie tylko doskonałą znajomość danego języka obcego, ale również gruntowną wiedzę i praktykę w zakresie nauk medycznych związanych z danym tematem.
  http://www.loquax.pl/tlumaczenia_medyczne.php
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008