Nasi partnerzy
Linki
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Józef Chełmoński. Interesujesz się polskim malarstwem? Chcesz zobaczyć, gdzie ostatnie lata swojego życia spędził Józef Chełmoński ? Zapraszamy na naszą stronę.

Tłumaczenia


 • ROMANÓW - tłumaczenie - rosyjski, ukraiński - neative speaker
  Pochodzący z byłego Związku Radzieckiego tłumacze naszej firmy doskonale orientują się w zawiłościach tłumaczenia w obrębie trzech bardzo różnych, aczkolwiek spokrewnionych słowiańskich języków - polskiego, rosyjskiego i ukraińskiego. Kreatywnie wykorzystując własną wiedzę i doświadczenie oraz współczesne narzędzia, wspomagające tłumaczenia, tłumacze firmy ROMANÓW potrafią sprostać Państwa oczekiwaniom.
  http://www.ru-ua.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • BIURO TŁUMACZEŃ SPECTRALING
  Biuro tłumaczeń Spectraling zajmuje się tłumaczeniem ustnym i pisemnym oraz zapewnia przysięgłą obsługę translatorską na terenie Krakowa. Spectraling prowadzi również kursy i szkolenia językowe. Firma prowadzi również korepetycje u klienta w domu. Serdecznie zapraszamy
  http://www.spectraling.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tłumaczenia prawnicze
  We współpracy z LOQUAX mogą Państwo realizować specjalistyczne projekty translacyjne z dziedziny prawa i dziedzin z nim związanych. Aby spełnić wymagnia swoich klientów, LOQUAX korzysta z wiedzy i umiejętności tłumaczy posiadających wykształcenie prawnicze
  http://www.loquax.pl/tlumaczenia_prawnicze.php
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tłumaczenia medyczne
  Tłumaczenia medyczne zaliczają się do ściśle specjalistycznych i odpowiedzialnych. Proces wykonywania tego typu tłumaczeń wymaga, aby zaangażowani tłumacze i korektorzy posiadali nie tylko doskonałą znajomość danego języka obcego, ale również gruntowną wiedzę i praktykę w zakresie nauk medycznych związanych z danym tematem.
  http://www.loquax.pl/tlumaczenia_medyczne.php
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008