Nasi partnerzy
Linki
Wyjazdy sportowe E-Almatur. Wyjazdy sportowe E-Almatur dla dzieci i młodzieży.
animacje dla dzieci kraków. Profesjonalna animacje dla dzieci kraków . Zapraszamy
Pisanie za Grosze. Pisanie za Grosze to najlepsza pomoc w pisaniu prac.
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Opieka do dzieci
 • Opiekunki, Nianie Łódź
  Agencja Niań i Opiekunek "NANNY TIME" założona została przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "PRZYTUL MNIE", które działa od 1998r. Wybór Niani jest jednym z największych wyzwań rodziców. Głównym celem każdej agencji jest dopasowanie odpowiedniej opiekunki do rodziny. Dobra agencja przeprowadzi Cię przez wszystkie fazy procesu zatrudniania Niani. Pierwszym krokiem agencji będzie w fazie rekrutacji jest zdefiniowanie potrzeby opieki nad dziećmi. Aby zapewnić dobrą komunikację Niani i Rodziny. Najważniejsze jest dopasowanie rodziny z opiekunem, który będzie w ich domach dbał o bezpieczeństwo najcenniejszych i najsłabszych członków ich rodzin, ich dzieci. Dajemy Ci pewność wybrania najlepszej opiekunki.
  http://nanny-time.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • JaJunior - program dla przedszkoli
  JaJunior.pl ułatwia naliczanie należności w przedszkolu oraz zarządzanie przedszkolem. System CMS dla przedszkoli ułatwia zarządzanie treścią, galerią zdjęć oraz wszelkimi informacjami na stronie www przedszkola. Zapewnia bezpieczeństwo przedszkolakom. Jest to olśniewający system dla przedszkoli pozwalający zaoszczędzić czas który można spędzić z dziećmi w przedszkolu.
  http://jajunior.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • berlin-opiekunki.pl
  Berlin-opiekunki.pl jest Agencją Pracy Tymczasowej, która specjalizuje się na przyjmowaniu do pracy opiekunek dla osób starszych. Praca odbywa się na terenie Niemiec. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do realizowania naszej działalności. Zainteresowanym podjęciem pracy przygotowujemy także kursy przygotowujące, na przykład z języka niemieckiego i pielęgnacji osób starszych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony! Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.
  http://berlin-opiekunki.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008