Nasi partnerzy
Linki
szybki kredyt bez bik. szybki kredyt bez bik (29)
Korepetycje z języka polskiego. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego (391) w Katowicach.
https://doszwecji.pl/gamla-stan/. Gamla stan
Co oznacza 1 funt w kuchni?. Czy 500 gramów to pół funta?

LEASING
 • POMOC w finansach - LEASING - KAUNAN Consulting
  LEASING. Niezależne doradztwo finansowe. 30 banków i instytucji finansowych w jednym miejscu. Sprawdź nas! Nasze usługi są BEZPŁATNE. Leasig nieruchomosci, leasing sprzętu budowlanego, leasing na samochód, leasing ciężkich samochodów, leasing maszyn, leasing urzšdzeń, leasing dla lekarzy, leasing dla prawników
  http://www.leasing-doradztwo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Leasing
  Leasing na samochód jest nowoczesną formułą finansowania zakupu środka transportu na potrzeby firmy. Firmy leasingowe korzystają z przywileju, który umożliwia dokonanie amortyzacji w taki sposób, że okres umowy leasingu nie może być krótszy od 40% normatywnego okresu amortyzacji środków trwałych. Oznacza to w praktyce, że nabywając np. pojazd w leasingu operacyjnym trwającym dwa lata, w ciągu 24 m-cy leasingobiorca odliczy od przychodów firmy wszystkie koszty związane z nabycie auta. Gdyby przedsiębiorca zakupił nowe auto za gotówkę, amortyzacja trwałaby zgodnie ze stawką amortyzacji 20% aż 5 lat. W związku z powyższym, przedsiębiorca nabywając auto w leasingu odnosi korzyść podatkową.
  http://www.strefaleasingu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Leasing aut
  Specjalistyczna usługa leasingowa w dziedzinie leasingu samochodów osobowych i dostawczych to specjalność firmy BZ WBK Leasing S.A. Zapewniamy leasing samochodu na przejrzystych zasadach. W naszej firmie załatwisz błyskawicznie wszystkie formalności. Doświadczeni konsultanci podpowiedzą najlepsze rozwiązanie. Tel. 061 850 35 25. Naszą umowę leasingu zawsze dostosowujemy do warunków i indywidualnej sytuacji firmy.
  http://leasing24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Leasing dla przeciętnego konsumenta
  Firma VB Leasing dostarcza swoim Klientom przypływ środków trwałych, proponując przy tym zbiór usług, który będzie dodatkiem i zastrzykiem dla dóbr finansowych. Korzystamy z eksperckiej wiedzy w domenie leasingu konsumenckiego. Kolejnym aspektem jest leasing samochodów ciężarowych i dzięki znajomości rynku jesteśmy partnerem godnym zaufania. Leasing konsumencki to dobra forma otrzymania wielu dóbr takich jak maszyny, samochody, magazyny czy różnych urządzeń technologicznych. Leasing jest więc kierowany do takich realizatorów przedsięwzięć, którzy posiadają pomysł,aczkolwiek nie zorganizowali stosownego kapitału. Za pomocą tej oferty będą mogli urzeczywistnić swoje plany.
  http://www.vbleasing.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008