Nasi partnerzy
Linki
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam

Szamba
 • Szamba ekologiczne
  Nasza firma trudni się jednym z najistotniejszych części budynku mieszkalnego jakim jest szambo - zbiornik który przetrzymuje fekalia z naszych wc i kuchni niezapomnijmy że musi być to szambo ekologiczne. Firma ta, buduje zbiorniki ekologiczne najlepszej jakości. Wykonujemy też domowe oczyszczalnie ścieków, szamba, bezodpływowe zbiorniki na ścieki. Mamy rozwiązania na każdy grunt, możliwe jest nawet wykonanie oczyszczalni ścieków przy dużym poziomie wód gruntowych. Jest możliwy montaż własny ale i zrobiony przez naszych fachowców, Oczywiście dajemy gwarancje producenta i to aż 10 lat.
  http://www.oczyszczalnia.net
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szambo szamba zbiorniki betonowe
  Zbiorniki wykonane są z betonu przemysłowego B25 -B30 z dodatkiem chemii zapewniającej szczelność, wyprodukowanego w węźle betoniarskim przez producenta HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE . Zbiorniki i szamba podczas zalewania betonem są wibrowane celem zagęszczenia betonu co daje nam efekt szczelności i wytrzymałości szamb. Wszystko odbywa się pod ścisłym nadzorem kierownictwa budowlanego. Dodatkowo zbiorniki zabezpieczone są z zewnątrz hydroizolacja masą asfaltową IZOLBETU. Chcielibyśmy zapewnić, że jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z usług naszej firmy z przyjemnością dokonamy dla Państwa kosztorysu zbiorników lub szamb betonowych wraz z transportem i darmowym montażem w doborze optymalnych rozwiązań.
  http://www.pabloxsystem.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008