Nasi partnerzy
Weterynarz - laboratorium
Linki
Dlaczego system klasyfikacji stworzony przez Karola Linneusza został określony jako system naturalny?. Jaki jest cel systemu klasyfikacji Linneusza w nadawaniu nazw?
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie solarów
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja (580) , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Busy dania polska. Busy dania polska (272)

Weterynaria
 • Weterynarz Płock
  Dobry weterynarz to taki, który praktycznie od razu jest w stanie pomóc zwierzęciu. Niestety o takich weterynarzy na dzień dzisiejszy jest trudno. Weterynarz pracujący w Płocku lub też Poznaniu niekoniecznie musi być osobą, która faktycznie zna się na swojej pracy. Nie raz przecież zdarzało się tak, że weterynarz nie miał tak naprawdę zielonego pojęcia o tym co robi. A przecież weterynarz zawsze jest człowiekiem, który powinien się starać ratować psie czy kocie życie – tego przecież jest nauczony.
  http://www.lecznica24.net/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Weterynarz Sosnowiec
  Lecznica weterynaryjna dla zwierząt towarzyszących, zajmująca się leczeniem i profilaktyką zwierzaków towarzyszących. Na miejscu znajduje się sklep zoologiczny i salon fryzjerski dla psów. Lekarz weterynarz przyjmuje każdego dnia z wyjątkiem niedziel i świąt. Szczegółowa mapa dojazdu znajduje się na naszej stronie.
  http://www.weterynarzsosnowiec.yoyo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Weterynarz Warszawa
  Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie bieżącej opieki nad zwierzętami oraz pełny zakres usług weterynaryjnych, operacyjnych, chirurgicznych, a także bezpłatne porady i wskazówki dla wszystkich miłośników zwierząt. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzin w naszej przychodni weterynaryjnej na warszawskim Bemowie
  http://www.tomvet.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • My Vet - Przychodnia weterynaryjna Warszawa
  Każdy zwierzak jest dla swojego właściciela ogromną pociechą. Nie ma się zatem co dziwić, iż posiadacze czworonogów mnóstwo troski poświęcają swoim ulubieńcom. Życzą sobie oni, aby te były i zdrowe. W obu tych sprawach może pomóc wizyta w placówki weterynaryjnej My Vet. To tam najlepsi profesjonaliści co dzień dbają o to, by zwierzakom dobrze się żyło.
  http://myvet.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008