Nasi partnerzy
Linki
https://herbcio.pl/. Ziołolecznictwo
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka (836) , szpitale, gabinety medyczne.
read more. click here
tworzenie prac zaliczeniowych. tworzenie prac zaliczeniowych (158)

Filmowanie szkoleń
 • Media Project Group - produkcja i montaż wideo
  Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, dokumentalnych, szkoleniowych, instruktażowych oraz promocyjnych. W szczególności oferujemy: filmowanie szkoleń oraz filmowanie konferencji. W naszej ofercie znajdą Państwo takie pozycje jak: wideofilmowanie - w tym wideofilmowanie ślubów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych (filmowanie relacji na potrzeby biur i agencji turystycznych, filmowanie relacji z występów, koncertów). Dodatkowo świadczymy usługi DTP (projektowanie, skład, przygotowanie do druku) oraz fotograficzne w tym: fotografia produktowa, fotografia reklamowa, fotografia ślubna). Więcej informacji znajduje się na stronie www.film-hd.pl lub www.mediaprojectgroup.pl.
  http://www.mediaprojectgroup.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wideofilmowanie Film-HD
  Specjalizujemy się w tworzeniu filmów reklamowych, instruktażowych, dokumentalnych, szkoleniowych, oraz filmów promocyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo takie pozycje jak wideofilmowanie uroczystości w tym: wideofilmowanie ślubów, wesel, chrzcin. Dodatkowo oferujemy filmowanie szkoleń, filmowanie konferencji, filmowanie do wyświetleń w pętli podczas targów i wystaw oraz wideofilmowanie reportaży dla agencji i biur turystycznych. Zajmujemy się również profesjonalną fotografią, w tym: fotografią ślubną, produktów, reklamową. Więcej informacji znajduje się na stronie firmowej www.film-hd.pl.
  http://www.film-hd.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kamerzysta i Fotograf na ślub i wesele! Produkcja i montaż filmów wideo.
  Studio filmu i fotografii na polskim rynku funkcjonuje już kilka lat. Specjalizujemy się w fotografowaniu: ślubów, wesel, studniówek, komunii, bankietów, sesji zdjęciowych w plenerze i wszelkich innych imprez. Tak bogata oferta sprawia, że podołamy każdej propozycji, którą złożą nam nasi klienci. Nasze studio oprócz fotografowania zajmujemy się też wideofilmowaniem ślubów i wesel, studniówek, komunii i innych imprez. Swoje usługi świadczymy w następujących miejscowościach: Zakopane, Nowy Targ, Rabka oraz Podhale oczywiście możemy dojechać w każde miejsce w Polsce.
  http://www.video.proofi.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • wideofilmowanie łódź
  Chcesz posiadać niekonwencjonalny film promocyjny? Jeżeli tak, to koniecznie postaw na wypasioną agencję reklamową, z poradą której zyskasz jedyny w swoim stylu materiał marketingowy. Promocja jeszcze przenigdy nie była tak prosta, skuteczna i nowoczesna!
  http://www.excellentfilms.pl/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008