Nasi partnerzy
www.autoszkolaexpert.eu
Linki
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Jazdy doszkalające
 • Jazdy doszkalajace ul. Radarowa
  Nasza firma oferuje pełne szkolenie w zakresie jazd doszkalających dla kandydatów na kierowców. Nasi instruktorzy dobrani są pod względem kompetencji, cierpliwości, wiek instruktorów nie przekracza 35 lat. Staramy sie do każdej osoby podchodzić indywidualnie, z wyrozumiałością i bezstresowo. Oferujemy państwu jazdy doszkalające na terenie ośrodków egzaminacyjnych "Bemowo" oraz "Okęcie-Radarowa". W obrębie tych ośrodków dysponujemy placami manewrowymi. Jeździcie Państwo tylko trasami egzaminacyjnymi. Dysponujemy nowymi samochodami Toyota Yaris (6 biegów) z silnikami benzynowymi, klimatyzacją, oraz pełnym pakietem bezpieczeństwa. Dodatkowo prowadzimy kursy na samochodach z automatyczną skrzynią biegów.
  http://www.jazdy-doszkalajace.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ośrodek Szkolenia Kierowców PW CEL
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Ptzedsiębiorstwo Wielobranżowe CEL prowadzi kursy prawa jazdy kat. B teoretyczne i praktyczne, podstawowe, dodatkowe i uzupełniające. Zajęcia odbywają się w grupach do ośmiu osób. Płatność za kurs można rozłożyć na nieoprocentowane raty.
  http://www.pwcel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nauka jazdy Olsztyn
  Poruszanie się rowerem to zupełnie, coś innego jak jazda samochodem po drogach gdzie obowiązują zasady kodeksu drogowego. Nie jest w zasadzie tak prosto zrozumieć, na czym to wszystko polega. Oczywiście jeździć samochodem trzeba się nauczyć i przynajmniej poznać najważniejsze zasady przemieszczania się oraz zaznajomić się ze znakami drogowymi, które będą obecne zawsze. Nauka jazdy Olsztyn jest najlepszy pretekstem do tego, by wreszcie zacząć poważnie rozmyślać o tej umiejętności i tych kwalifikacjach.
  http://www.osk.fundacjabrd.org.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Prawo jazdy Pruszków
  OSK Auto Kursy Raszyn - Okęcie Warszawa oferuje: kurs prawa jazdy kat. A, A1, B, C, C+E, jazdy doszkalające, bezstresową naukę jazdy, wykłady i jazdy prowadzone przez jednych z najlepszych wykładowców w Warszawie. Nasz Ośrodek cechuje bardzo duża zdawalność na prawo jazdy już za pierwszym podejściem na egzaminie, miła i przyjazna atmosfera wykładów, personel z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, a także promocyjne ceny kursów i nowe samochody do nauki jazdy. Pod nasz Ośrodek podlegają: Warszawa - Okęcie, Raszyn, Nadarzyn, Janki, Michałowice, Falenty, Magdalenka, Mroków, Warszawa, Lesznowola. Serdecznie zapraszamy do nas www.autokursyraszyn.pl.
  http://www.autokursyraszyn.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008