Nasi partnerzy
Linki
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie solarów
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien (322)
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze (113) .
https://doszwecji.pl/rzad-szwecji/. Rząd Szwecji

Oprogramowanie dla firm
 • VoIP dla firm
  AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
  http://www.alekontakt.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • PharmaSoft - Oprogramowanie dla farmacji i medycyny.
  Oferujemy usługi w zakresie tworzenia i wprowadzania dedykowanych oprogramowań komputerowych dla branży farmaceutycznej, a także tworzeniem stron internetowych. Skupiamy się na dokładnej analizie każdej z firm, aby dopasować i utworzyć najbardziej pasujące do jej potrzeb urządzenie, które usprawni jej działalność, a także pozwoli pracownikom skupić się na swoich zadaniach. Jesteśmy także w stanie wdrożyć gotowe rozwiązania jeśli spełniają oczekiwania klienta. Sfinalizowanych projektów nigdy nie "opuszczamy" zawsze służymy pomocą, wsparciem technicznym i merytorycznym dla użytkowników. Pomagamy także w wypadku awarii. Opiekujemy się stanowiskami komputerowymi, a także zajmujemy się moderowaniem i aktualizowaniem stron.
  http://www.pharmasoft.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • LucidCRM - CRM online dla firm
  Prosty i przyjazny CRM udostępniony w chmurze, czyli online z możliwością korzystania z każdego miejscu na świecie. Zawiera w sobie elementy charakterystyczne dla CRM (tj. zarządzanie czasem w formie delegowania zadań i rejestracji wydarzeń, zarządzanie dokumentami, generowanie raportów i faktur, obsługa klienta, wsparcie procesu sprzedaży z wykorzystaniem szans sprzedażowych) wzbogacone o mechanizmy komunikacji wewnętrznej. Pozwala na poprawę organizacji pracy oraz polepszenie procesów kontaktów z klientem. Moduł szansy sprzedażowej pozwala na przeprowadzenie pełnego procesu sprzedaży wraz z generowaniem i automatyczną wysyłką faktur do klienta. System charakteryzuje się intuicyjnością obsługi. Wypróbuj za darmo!
  http://lucidcrm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Lean manufacturing
  Strona firmy WoMa Solution, która już od 2005 roku zajmuje się doradzaniem i szkoleniami. Ogólnie wszystkie wykonywane przez nas usługi dotyczą działalności operacyjnej firm, przykładowo mowa tutaj o wdrożeniach tych, które znacznie podnoszą produktywność w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Możemy zagwarantować to, iż koszt takowego szkolenia błyskawicznie się zwróci, to pewne. Szczególnie, że w WoMa Solution pracują tylko i wyłącznie tacy eksperci, którzy posiadają sporą wiedzę, a do tego bardzo dobrze wiedzą w jaki sposób podzielić się z nią. Bardzo serdecznie zapraszamy zainteresowanych pod adres womasolution24.com!
  http://womasolution24.com
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008