Nasi partnerzy
Linki
https://aktinet.pl/dlaczego-tablice-z-dubaju-kosztuja-tak-duzo/. Dlaczego tablice z Dubaju kosztują tak dużo?
https://herbcio.pl/ziola-do-aromaterapii-5-propozycji/. Zioła do aromaterapii: 5 propozycji
druk cyfrowy na tkaninach. druk cyfrowy na tkaninach (77)
https://aktinet.pl/co-oznaczaja-geny-dominujace-i-recesywne-klasa-10/. Co oznaczają geny dominujące i recesywne, klasa 10?

Oprogramowanie dla nieruchomości
 • Program dla biura nieruchomości
  Rozwiązanie, które oferujemy zostało zaprojektowane w oparciu o wiedzę jaką zebraliśmy przez lata obracając się w branży pośredników nieruchomości. Z uwagą analizowaliśmy ich potrzeby, co pozwoliło nam stworzyć program, który ma mnóstwo funkcji jednocześnie daje możliwość mobilnej pracy, co jest znaczącą sprawą dla pośrednika, gdyż znacznie częściej wykonuje swoją prace w terenie. Korzystając z naszego rozwiązania starczy mieć dostęp do sieci Internet, by mieć możliwość pracy on-line. Zapraszamy do 14 dniowych testów.
  http://program-dla-nieruchomosci.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • badania termowizyjne Warszawa
  [url=http://termowizja-budowlana.waw.pl]Termowizja Warszawa[/url] - Termowizja jest metodą badań nieniszczących. Jej celem jest weryfikacja kondycji ochrony cieplnej obiektu. Przeprowadza się ją za pośrednictwem wysyłanego promieniowania podczerwonego. Kontroli podlegają domy, części lokali, okna, sieci elektroenergetyczne, instalacje cieplej wody użytkowej oraz pozostałe obiekty. [url=http://termowizja-budowlana.waw.pl/certyfikacja.html]Certyfikacja energetyczna - Warszawa[/url] i okolice - jej wynikiem, jest świadectwo energetyczne obiektu. Realizuje się je na ogół dla potrzeb sprzedaży lub oddania do użytkowania nieruchomości. Certyfikat energetyczny to ważkie źródło informacji o nieruchomości.
  http://termowizja-budowlana.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Program do fakturowania najemców
  Jesteś zarządcą nieruchomości? Posiadasz potrzebę uporządkowania sobie relacji z użytkownikami? Program Coldis wydaje się odpowiedzią na twe potrzeby. Jest to zaawansowany system oparty na technologiach mobilnych i webowych, który ma na celu pomóc Ci zarządzać najmem, jego obsługą techniczną oraz płatnościami. System Coldis jest stworzony dla nieruchomości użyteczności publicznej i posiada wiele dodatkowych funkcji które usprawnią Twoją pracę. Jego funkcje można podzielić na Analitykę, Fakturowanie, Klientów, Ustawienia i EPON. Ten ostatni panel posiada takie funkcje jak Deklaracja obrotów, panel zgłoszeń, faktury elektroniczne czy deklaracja stanu liczników.
  http://www.coldis.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008