Nasi partnerzy
Linki
https://aktinet.pl/jak-powstaje-granica-frontu/. Jak powstaje granica frontu?
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (301)
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (539)
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (423)

DJ na wesele
 • dj na wesele - olsztyn, kętrzyn, ostróda, iława
  DJ Aziard zajmuje się obsługą imprez tanecznych typu: wesela, bale, bankiety, zabawy, festyny, małe imprezy plenerowe itp. Oprócz muzyki z płyt oferuje grę i śpiew na żywo! Czyli "człowiek orkiestra", prezenter (DJ) i wodzirej w jednej osobie. Grał w wielu zespołach muzycznych poczynając od rocka, country po zespoły rozrywkowe w Polsce i w Niemczech. Grał w takich zespółach muzycznych jak : Brando, Kapela Jakubowa, Sfora Tadziora. Uczestnik wielu festiwali w tym "Zielona Góra" i "Piknik Country" w Mrągowie. Połączenie zalet DJ-a i muzyka daje wspaniały efekt przy prowadzeniu imprez rozrywkowych.
  http://www.dj-aziard.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • DJ weselny
  Szukasz taniego i optymalnego rozwiązania dla twojego wesela w doborze oprawy muzycznej? Tutaj je znajdziesz. Śpiewający DJ na wesele czyli DJ Aziard prezentuje oprócz muzyki mechanicznej: muzykę na żywo, grę i śpiew. Prowadzi oczerpiny, zabawy i konkursy weselne. Własne nagłośnienie, oświetlenie i transport. Odwiedź jego stronę aby obejrzeć filmy i posłuchać demo. Znajdziesz tam również przykładowy plan wesela, zabawy weselne i teksty piosenek.
  http://www.bazazespolow.pl/profile/view/82650344/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Dj na wesele Gdańsk
  Nawiązując do organizacji wesela nie można zapominać o muzyce. Oprawa muzyczna jest kluczowym elementem każdej imprezy, który wielokrotnie decyduje o jej powodzeniu. Czy warto zamówić DJ i wodzireja na wesele, aby zaopiekowali się muzyką na weselu? Oczywiście, że tak! Jeśli myślicie Państwo o duecie weselnym to nie możecie Państwo przeoczyć naszej oferty przygotowanej z myślą o wszystkich przyszłych nowożeńcach poszukujących ciekawych i oryginalnych rozwiązań. Zapraszamy na naszą stronę!
  http://dj-piraci.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Zespół na imprezę
  EKG Music Band realizuje występy w oparciu o bogaty repertuar coverowy (pop, rock, rokn'n roll, muzyka latynoamerykańska, dance, standardy jazzowe), a także prezentując własne kompozycje autorskie (pop, rock, jazz, funk) o wysokich walorach artystycznych. Zespół istnieje od 2008, występuje w składzie piecioosobowym. Członkowie to wykształceni muzycy mający na swoim koncie występy na wielu festiwalach w Polsce i zagranicą (Opole - Debiuty, Jazz Baszta, Złota Tarka Jazz Bez, Święto Narodów (Niemcy, Węgry, Włochy). Obsługujemy imprezy taneczne (wesela, bankiety, imprezy firmowe, dancingi, komersy i studniówki, konkursy tańca itp.)
  http://ekgband.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008