Nasi partnerzy
Linki
https://aktinet.pl/jak-powstaje-granica-frontu/. Jak powstaje granica frontu?
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (956)
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (237)
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (247)

Imprezy firmowe
 • Konferencje
  Organizacja konferencji oraz spotkań biznesowych. Profesjonalna i kompleksowa obsługa imprez firmowych. Organizacja imprez z wykorzystaniem kasyna tj. ruletki, black jack’a, pokera i kości. Profesjonalni krupierzy pracujący na co dzień w najlepszych polskich kasynach. Oferujemy również wynajem atrakcji i urządzeń na imprezy plenerowe, pikniki, festyny.
  http://www.organizacja-konferencji.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Organizacja imprez firmowych
  Nasza firma zapewni Państwu kompleksową obsługę imprezy od przygotowania scenariusza, poprzez dostarczenie atrakcji aż do przeprowadzenia imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą atrakcji na różnego rodzaju imprezy. Oferujemy wynajem atrakcji i urządzeń na imprezy firmowe. Proponujemy imprezy firmowe z wykorzystaniem kasyna. Dysponujemy także lokalem do zorganizowania imprezy plenerowej. Stawiamy na profesjonalną obsługę imprez, a nasi pracownicy zbierają wzorowe oceny od naszych klientów.
  http://www.kasino-wynajem.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Siłomierz
  Siłomierz młot to doskonałe urządzenie rekreacyjne, które świetnie sprawdza się na imprezach integracyjnych, plenerowych, motywacyjnych .Urządzenie to świetnie sprawdza się na imprezach gdzie ważne jest współzawodnictwo . Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu imprez dla firm. Mamy w ofercie liczne urządzenia rekreacyjne, które z pewnością będą wspaniałym dodatkiem na imprezach.
  http://www.silomierz-mlot.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pedro y Mari duet wokalno- gitarowy
  Strona oficjalna jazzowego duetu wokalno- gitarowego tworzonego przez rodzeństwo Piotra i Marię Kudełka z Katowic/ Londynu. Zawiera informacje o duecie, nagrania mp3 oraz fotografie. Duet Pedro y Mari oferuje profesjonalną oprawę muzyczną imprez oraz spotkań firmowych (spotkania opłatkowe, bankiety, konferencje, szkolenia).
  http://www.pedroymari.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Duet gitar klasycznych Braci Kudełka
  Strona oficjalna duetu gitarowego tworzonego przez braci Piotra i Jana Kudełka z Katowic. Zawiera informacje o duecie, nagrania mp3 oraz fotografie. Bracia oferują artystyczną oprawę muzyczną ceremonii ślubnych oraz spotkań firmowych zaaranżowaną na dwie gitary klasyczne.
  http://www.duetgitarowy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008