Nasi partnerzy
Linki
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Sprzątanie
 • Sprzątanie biur Warszawa: Luxus
  Firma sprzątająca Luxus od ponad 14 lat wykonuje wszelkie usługi porządkowe na terenie Warszawy i okolic. Sprzątanie biur w Warszawie, pranie wykładzin czy mycie okien, to tylko niektóre z usług, które wykonuje firma sprzątająca Luxus. Współpraca z Luxus, to gwarancja należycie posprzątany obiekt.
  http://www.luxuspro.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Strona Główna
  Nasza firma Centrum Czystości zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług (usługi sezonowe i całoroczne)kompleksowego utrzymania czystości zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów; usługi alpinistyczne (różne prace na wysokości), wynajem podnośnika koszowego.
  http://centrum-czystosci.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • www.clarsystem.pl
  Poszukujesz firmy zajmującej się Facility Management (FM)? Zapraszamy do Clar System. FM to nic innego niż profesjonalne zajmowanie się wieloma gałęziami usług. Można być pewnym, że dla pracowników Clar Systems nie ma rzeczy nie do osiągnięcia, bo angażują się w prawie wszystkie zawody. W firmie można uzyskać pomoc w multiserwisowej obsłudze obiektów, usługach sprzątających, zapewnieniu bezpieczeństwa mienia, czystości w szpitalu, serwisach specjalistycznych oraz wynajmie pracowników.
  http://www.clarsystem.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szorowarki i polerki - Elinea
  Urządzenia te sprawdzają się najlepiej na dużych powierzchniach, ale z powodzeniem mogą służyć także w gospodarstwie domowym. Tego typu sprzęt doskonale radzi sobie z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami oraz zapewnia szybką i wydajną pracę. Pełen asortyment dostępny jest na stronie internetowej.
  http://www.elinea.com.pl/Szorowarki-i-polerki
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pady czyszczące - Elinea
  Kategoria obejmuje pady czyszczące, które przeznaczone są do czyszczenia różnych powierzchni. Wykonane są one pianki melaminowej, która jest odpowiednia do automatów szorująco - zbierających i nadaje się również do polerowania. Pełna lista produktów wraz z aktualnymi cenami znajduje się na oficjalnej stronie internetowej.
  http://www.elinea.com.pl/Pady-czyszczace
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008