Nasi partnerzy
Podróże Dania Polska
Linki
http://www.woma-bus.pl - busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://www.woma-bus.pl - busy Polska-Dania
busy dania polska. busy dania polska
Busy dania polska. Busy dania polska
Bus do Niemiec. Bus do Niemiec

Podróże
 • Miasto
  Slawuticz – miasto w rejonie Kijowa i jest najmłodszym miastem na Ukrainie. Slawuticz został zbudowany przez awarii na Czarnobylie w 1986 r. W budowie miasta wzięli udział takie kraje jak Litwa, Armenia, Rosja, Ukraina, Azerbejdżana i Estonia.
  http://serwiszelinska.cba.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tanie noclegi Szklarska Poręba
  Sporo młodych ludzi decyduje się na spędzenie Sylwestra w wynajmowanych domkach czy apartamentach. Noclegi szklarska Poręba to czołówka zakwaterowań w tym regionie. Oferujemy tanie, dobrze urządzone, komfortowe pokoje. Szybki dojazd do centrum miasta sprawia, że nasza oferta jest jedną z najlepszych w regionie. Nasze miasto oferuje wiele przygód takich jak wspinaczka górska, zjeżdżalnia grawitacyjna i wiele innych. Przyjedź i przekonaj się, że miejscowość, jaką jest Szklarska Poręba to najlepszy wybór zimą!
  http://www.willalena.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Turystyka szkolna
  Przymierzacie się do organizacji wycieczki z klasą? Nie wiecie gdzie pojechać? Jak przygotować organizacyjnie całą wycieczkę? Nowy portal podrozezklasa.pl jest w takim razie dla Ciebie. Znajdziesz tam szereg informacji dotyczących organizacji wycieczek szkolnych. Dowiesz się między innymi, jakie ciekawe atrakcje turystyczne czekają na Was w Polsce, jak zorganizować od A do Z całą wycieczkę, jak zadbać o wszystkie niezbędne elementy i bezpieczeństwo grupy. Zapraszamy!
  http://www.podrozezklasa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Miłośnicy zamków oraz podróży
  Strona przedstawia najważniejsze zabytki w kraju. Opisuje ich lokalizacje, historię, najważniejsze elementy charakterystyki. Ma za zadanie utrwalić najpotrzebniejsze informacje na ich temat oraz w sposób łatwy i przyjemny pozyskać nowych zainteresowanych.
  http://polskiezamki.meximas.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wycieczki Hawaje
  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wycieczką na Hawaje i skorzystanie z szeregu wspaniałych atrakcji turystycznych przygotowanych przez nasze biuro podróży. Gwarantujemy że czas spędzony w tym przepięknym miejscu pozostawi w państwa pamięci moc niezapomnianych wrażeń i wielu sympatycznych wspomnień do których nieraz wrócicie myślami. Z naszej strony zapewniamy opiekę polskiego przewodnika doskonale znającego wyspy, najtańsze przeloty samolotem, zakwaterowanie w miejscowych hotelach o różnorodnym standardzie, możliwość przedłużenia pobytu oraz pakiet pobytowy na kilku wyspach wraz z kwaterunkiem. Naprawdę warto zobaczyć ten zielony raj na ziemi.
  http://mojehawaje.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008