Nasi partnerzy
Linki
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
http://tomexprzewozy.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://tomexprzewozy.pl

Piłka Nożna
 • Szkółka piłkarska Szczecin
  Zapraszamy na treningi do Akademii Mistrzów Futbolu. Każde dziecko w wieku od 6 do 16 lat, interesujące się footballem, znajdzie tutaj dla siebie miejsce, a fachowi trenerzy pomogą mu realizować sukcesy. Dzieci nauczą się w Akademii nie tylko techniki gry, lecz też pożytecznych umiejętności społecznych, takich jak kooperacja w grupie, cierpliwość w zmierzaniu do celu a także sprawiedliwa konkurencja. Przyjdź ze swoim dzieckiem na pierwszą bezpłatną sesję treningową i zobacz jaką radość ma możliwość sprawić Twemu dziecku aktywność fizyczna!
  http://akademiamistrzowfutbolu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • wallsport.pl
  Memy, gify, sportywatory, czyli informacje sportowe pod płaszczykiem dobrego humoru przyprawione szczyptą satyry, w formie obrazkowej. Na tym portalu w stylu a'la demoty czy kwejk znajdzuesz pełno wspaniałych obrazków, które pozwolą Ci w miły i przyjemny sposób spędzić wolny czas, a także dowiedzieć się wielu cennych informacji z zakresu wszystkich dyscyplin sportowych, nie tylko piłki nożnej. Polecamy wszystkim, którzy chcą w chwili wolnego spędzić przyjemnie czas jednocześnie dowiadując się ciekawych rzeczy i zdrowo śmiejąc.
  http://www.wallsport.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Transmisje Online - Mecze na żywo - Sport Online
  MeczykowoTV - Transmisje online meczy piłki nożnej na żywo.Transmisje internetowe w bardzo dobrej jakości.Transmitujemy mecze piłkarskie na żywo oraz inne wydarzenia sportowe.Telewizja internetowa, TV online za darmo.Zapraszamy do korzystania z tabel ligowych i wyników meczy piłki nożnej na żywo.
  http://meczykowotv.cba.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008