Nasi partnerzy
Linki
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Agroturystyka
 • Wypoczynek pod Warszawą
  Województwo Mazowieckie to jedno z najcudowniejszych miejsc w naszej ojczyźnie. Rozbudowana baza noclegowa oraz podróżnicza zachęca do zwiedzania lokalnych miejsc zabytkowych, dworków, pałaców lub gospodarstw agroturystycznych. Urokliwe miejscowości takiego rodzaju jak Dębe Wielkie, Jakubów czy Mrozy przyciągają swoja malowniczością i licznymi trasami turystycznymi oraz rowerowymi. Zobacz Powiat Miński i zakochaj się w Mazowszu! Wiele więcej informacji na witrynie Powiatu Mińskiego.
  http://zwiedzanie.powiatminski.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Domki Zakopane wynajem
  Oferujemy nową inwestycję w Zakopanym. Nasze domki letniskowe, to opłacalny wypoczynek w bliskim położeniu gór. Gwarantujemy najwyższy komfort wypoczynku. Wszystkie chaty góralskie są w przyzwoitych cenach. W ich pobliżu jest położony wyciąg narciarski na Gubałówce. Proponujemy świetną atmosferę pełną przygód. Na pewno nasza oferta jest bardzo atrakcyjna.
  http://www.goralskie-domki.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Stok Myślenice
  Ośrodek narciarski Myślenicach to idealne miejsce do nauki jazdy na nartach jak i dla osób, które są biegłe w jeździe. W sezonie narciarskim przy dolnej stacji kolei 4-osobowej jest wypożyczalnia oraz serwis narciarski. Narty i deski ogólnoświatowej klasy wytwórców oraz doświadczona obsługa umożliwi idealne doświadczenia z jazdy. W sklepie nasi kompetentni pracownicy wyregulują, nasmarują i naostrzą każdy sprzęt jaki do nich trafi.
  http://myslenice.koninki.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ferie w górach
  Ostoja górska Koninki to ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy. Posiadamy trzydziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu ośrodka dlatego wiemy wymogi własnych klientów. Naszym najważniejszym pozytywem jest lokalizacja u podnóża Gorczańskiego Parku Narodowego.
  http://ostoja.koninki.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • kajaki brda, spływy kajakowe brda, kajaki kaszuby brda
  Planując spływ kajakowy Brdą otrzymacie Państwo w naszej firmie kajaki polietylenowe Vista wraz z osprzętem (wiosła, kamizelki asekuracyjne).Dodatkowo do każdego kajaka dodajemy beczki wodoodporne (foto w zakładce akcesoria) a na kilkudniowe spływy kajakowe Brdą worki wodoodporne i fartuchy przeciwdeszczowe. Spływ Brdą można zaplanować nawet na 8dni,rozpoczynając w miejscowości Swieszyno,gdzie po 4 dniach dopływa się do naszej bazy Swornegacie (pole namiotowe nad Brdą)skąd można kontynuować spływ kajakowy w kierunku Gostycyna Nogawicy i Zalewu Koronowskiego.
  http://kajaki-kaszuby.pl/splywy-kajakowe/kajaki-brda/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008