Nasi partnerzy
Linki
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Obozy
 • Kolonie i obozy
  Biuro turystyczne HUT PLUS zajmuje się całościowym układaniem kolonii i obozów w Polsce i zagranicą. Naszym naczelnym celem jest organizacja wypraw bez względu na wiek bowiem każdemu należy się dobry odpoczynek. Przyzwoicie spędzony urlop dorzuca sił w związku z tym pragniemy aby każda wyprawa organizowana przez nas była indywidualnie dobrana do wymogów klienta. Stosujemy swoje wielkie biegłość do notorycznego rozwoju oferty, tak by była jak najodpowiedniej dopasowana do pragnień naszych Klientów - tych najmłodszych i tych wiekiem starszych. Dbamy o różnorodność oferty, by każdy wśród naszych propozycji znalazł coś dla siebie.
  http://www.kolonie.hutplus.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Plac zabaw
  Każde dziecko ma swój ulubiony plac zabaw. Opiekunowie oprowadzają często malucha na podwórko w pobliżu i każą mu tam się bawić, tylko dziecko nie chce. Zdarza się, że są wymagane niezbędne sprzęty do zabawy, np. piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki. Czasem natomiast, że dzieciom podobnie jak osobom dorosłym chodzi o towarzystwo. „W jednej i drugiej sytuacji plac zabaw odgrywa wyjątkowo ważną rolę, ponieważ nie tylko bawi, ale też jest miejscem spotkań z drugą osobą, motywuje do relacji międzyludzkich, przekonuje do bycia ciekawym otoczenia”, - mówi zarząd przedsiębiorstwa Hydro Wielkopolska.
  http://www.placzabaw.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Obóz sportowy
  Chcesz przeżyć niesamowitą sportową przygodę w regionie mazurskich jezior oraz lasów? Dobrze trafiłeś! Nie zwlekaj i wybierz się z nami. Spędź aktywne wakacje na mazurach! Nasza firma HumanSport organizuje szereg obozów sportowych, obozów dla młodzieży zarówno latem oraz zimą. A wszystko to pod okiem sprawdzonych, odpowiedzialnych fachowców dla których tego typu zajęcia to czysta przyjemność i frajda. Zapraszamy na nasze obozy letnie oraz obozy zimowe.
  http://obozy.humansport.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kolonie Jastrzębia Góra
  Ośrodek Wypoczynkowy Royal gwarantuje szeroki wachlarz usług turystycznych w tym także kolonie w Jastrzębiej Górze. W naszym domu wczasowym położonym w willowej dzielnicy przyjmujemy wycieczki szkolne, a także organizujemy zielone szkoły w Jastrzębiej Góre dla dzieci z całej Polski. Świeże powietrze, szum fal oraz bogactwo lokalnych atrakcji turystycznych pozwala zrelaksować się na długie miesiące. Kolonie Jastrzębia Góra to idealne miejsce na wypoczynek i oderwanie się od codzienności dla każdego dziecka, a zielone szkoły Jastrzebia Góra to gwarancja doskonałego połączenia nauki i relaksu. Zapraszamy serdecznie przez cały rok do naszego Ośrodka Wypoczynkowego Royal w Jastrzębiej Górze.
  http://www.osrodekroyal.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008