Nasi partnerzy
Linki
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .

Restauracje
 • Żarneccy - Tradycyjne lody Nowy Targ
  Kawiarnia Żarneccy oferuje nie tylko lody, lecz również kawy, herbaty, desery, ciastka, oryginalna włoska czekolada i alkohole. Restauracja to świetne miejsce na spędzanie wolnego czasu wraz z bliskimi. Naszą dewizą jest wysoka jakość produktów za niską cenę. Przyjdź i sprawdź.
  http://www.zarneccy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kraków kawiarnia
  Cafe Zakątek to można powiedzieć jedna z na ogół odwiedzonych kafeterii w Krakowie. Jest to małą kawiarenka, odrobinę ciasnawa ale niezwykle klimatyczna - można powiedzieć, że zwykła krakowska nabrzmiała zabytkami z duszą. Tutaj czas nie pędzi - pozwala odprężyć się, zatrzymać się na chwilę i zachwycić aromatem pysznej kawy.
  http://cafezakatek.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Molly Malone's - Pub w Warszawie
  Irlandzki Pub Molly Malone's w Warszawie na Starym Mieście zaprasza na koncerty na żywo zespołów irlandzkich, celtyckich i polskich oraz na dobre, zimne piwo w przyjemnej atmosferze stylowego Pubu. Zapraszamy do nas na degustację oryginalnego irlandzkiego piwa Guinness, a dla smakoszy polskiego piwa też mamy duży wybór. Molly Malone's Irish Pub to miła i niepowtarzalna atmosfera oraz fantastyczna zabawa. Wykaz wszystkich koncertów odbywających się w naszym Pubie jest zawsze dostępny na naszej stronie www.mollymalone.pl. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego Pubu w Warszawie.
  http://www.mollymalone.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Restauracja Oleśnica
  Pub Pasta e Basta raz w tygodniu zaprasza entuzjastów wspólnego śpiewania i muzyki na karaoke, a co dwa tygodnie na spotkania z muzyką na żywo. W miesiącach letnich działalność rozszerzona będzie o zabawę w restauracyjnym ogródku. Restauracja Oleśnica Pasta e Basta to ciekawe połączenie restauracji i baru tworzące razem subtelną całość. Reprezentatywne miejsce, które zaistniało z myślą o mieszkańcach Oleśnicy, posiada oryginalny klimat, który odzwierciedla najlepsze strony naszego miasta. Oferujemy ponadprzeciętny wystrój, menu trafiające w podniebienia nawet najbardziej wyszukanych łakomczuchów, świetna obsługa oraz liczne atrakcje.
  http://www.pastaebasta.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008