Nasi partnerzy
Linki
Ile masz lat, jeśli urodziłeś się w 1928 roku?. Ile miałbyś lat, gdybyś urodził się w 2000 roku?
read more. click here
Jakich zasobów naturalnych brakuje w USA?. W jaki sposób kondycja ekonomiczna narodu zależy od jego zasobów naturalnych?
Busy Polska-Dania. Busy Polska-Dania (74)

medycyna
 • USŁUGI GEODEZYJNE WROCŁAW
  Jesteśmy do dyspozycji klientów indywidualnych oraz firm projektowych, budowlanych i wykonawczych. Teren wykonywania przez nas usług geodezyjnych to: miasta Wrocław, Środa Śląska, Oleśnica, Oława, Trzebnica oraz powiaty wrocławski, średzki śląski, oleśnicki, oławski i trzebnicki. Jesteśmy gwarantem terminowości i jakości wykonywanych usług co oznacza dla Państwa, że dotrzymujemy uzgodnionych terminów, a naszą pracę wykonujemy z najwyższą starannością. Oferujemy szeroki zakres usług, a wieloletnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt zapewniają szybki czas realizacji zleceń, które od Państwa otrzymujemy.
  http://geodezjabartoszgalka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • laserowe leczenie nietrzymania moczu rzeszów
  Zachęcamy do wizyty w naszym gabinecie medycyny estetycznej "Moja Estetyka" w którym znajdą Państwo możliwość wykonania różnych zabiegów estetycznych które wykonywane są przez naszych specjalistów lekarzy. Dysponujemy laserem FOTONA który znany jest wszystkim z odmładzania skóry. Gwarantujemy że po odbyciu kilku zabiegów rezultaty zostaną widoczne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy grono zadowolonych klientek które motywują nas do dalszego rozwoju.
  http://mojaestetyka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Neurolog dr Katarzyna Toruńska
  Wejdź na stronę lekarza specjalisty K.Toruńskiej. Pani Doktor kieruje gabinet neurologiczny z pracownią emg w Stolicy w dzielnicy Mokotów . Badania emg robione są na najnowocześniejszym aparacie w Warszawie. Katarzyna Toruńska prowadziła pierwszą w Warszawie poradnię Tężyczkową w szpitalu MSWiA. Leczenie chorób i dolegliwości neurologicznych min.: zaburzenia pozapiramidowe; drgawki; utraty świadomości; zaburzenia transmisji n-m ; choroby neuronu obwodowego; dyskopatie; otępienie czołowo skroniowe; mrowienie; sm ; niedokrwienie mózgu ; tetany; klasterowy ból głowy ; choroba z Lyme
  http://www.emg-neurolog.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kardiochirurg Dr Tomasz Urbanowicz
  Profesjonalny kardiochirurg Dr Tomasz Urbanowicz zaprasza na wizytę w prywatnym gabinecie w Poznaniu. Wieloletnia staż w czołowych placówkach zdrowia, nie tylko w Polsce, umożliwiło na poszerzanie umiejętności w zakresie diagnostyki chorób układu krążeniowego. Otrzymał wiele certyfikatów potwierdzających zawodowe kwalifikacje. Jest kierownikiem Bloku Operacyjnego Kardiochirurgii Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu. Zapewnia fachową obsługę i niezawodny sprzęt do badań diagnostycznych, w skutek czego następuje szybkie rozpoznanie choroby i rozpoczęcie skutecznego leczenia. Siedziba gabinetu znajduje się na: ul. Chwaliszewo 72a/ 1-2 w Poznaniu. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.
  http://kardiochirurgpoznan.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008