Nasi partnerzy
Linki
tanie pisanie prac. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami tanie pisanie prac to błahostka.
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.

medycyna
 • Meble medyczne i dygestoria
  Firma Rezon SC jest producentem mebli medycznych, komór chłodniczych do przechowywania zwłok i stołów sekcyjnych. Dostarcza usługi oraz wyposażenie do zakładów medycyny sądowej, domów pogrzebowych i prosektoriów ale również do szpitali i laboratoriów odpowiednie urządzenia. Wszystkie produkty wytwarzane są ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.
  http://rezon.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • EsteticDerm Zabiegi kosmetyczne
  Zapraszamy do naszej kliniki osób chcących wyglądać zdrowo i pięknie dzięki pomocy profesjonalistów W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni dermatolodzy i kosmetolodzy. Zabiegi wykonywane są na najwyższej jakości sprzęcie. Państwa komfort i satysfakcja są dla nas priorytetem. Oferujemy zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, aromaterapie, laserową depilacje Light Sheer, która jest uważana za najskuteczniejszą na rynku, mani- i pedicure i wiele innych. W naszym salonie można się odprężyć i zrelaksować, zapewniamy miłą obsługę. Nasza klinika znajduje się w Krakowie przy ulicy Józefa Starego 28. Serdecznie Zapraszamy! Zapraszamy! Można także skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 530 305 535.
  http://esteticderm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Sklep ortopedyczny Elbląg
  Sprzedaż i wynajem łóżek rehabilitacyjnych medycznych. Refundacja z NFZ na wyroby ortopedyczne, rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, pieluchomajtki i cewniki. Sprzedaż protez piersi na zlecenia i peruk. Serdecznie Zapraszamy w godzinach od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Skontaktuj się z nami telefonicznie 55 233 77 79 lub odwiedź nasz sklep w internecie
  http://www.medart.elblag.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ośrodek leczenia narządu ruchu
  Na tej stronie internetowej znajduje się lista lekarzy profesjonalistów, którzy mogą nam udzielić koniecznej pomocy w obszarze ortopedii i rehabilitacji. Jeżeli zwichnąłeś kostkę, czy złamałeś nogę w trakcie jazdy na rowerze, tutaj sprawdzisz kontakt do ośrodka w jakim przeprowadzane są wszystkie wymagane zabiegi, aby przywrócić twój organizm do poprawnego stanu. Poza tym fachowcy oferują bardziej skomplikowane zabiegi dotyczące wrodzonych, czy nabytych wad kości lub stawów, które wymagają specjalistycznego podejścia.
  http://www.ortoklinik.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008