Nasi partnerzy
Linki
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Artykuły przemysłowe
 • Elastyczne taśmy piankowe dwustronne
  Firma Extra Tape oferuje usługi w zakresie dystrybucji produktów pomocniczych dla przemysłu. Sprowadzane przez nas taśmy piankowe i taśmy dwustronne to podstawowe wyposażenie w zakładach samochodowych i przemyśle. Dostępne w katalogu Extra Tape taśmy dwustronne polecamy także do wykorzystania w gospodarstwie.Umożliwiają mocowanie części z takiego materiału jak szkło czy drewno. Nadają się jako wyrób konserwacyjny do sprzętów paczkujących czy gastronomicznych. Wyroby wyprodukowane z pianki proponujemy jako artykuł ochronny przy budowie, np. do zakładania pieców, podczas gdy dwustronne bardziej odpowiednie są do konstrukcji mechanicznych.
  http://www.tasmy-piankowe.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pakat
  Pakat jest producentem wytwarzającym stalowe taśmy. Zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem niemieckiego producenta BWS na obszarze naszego kraju. Proponujemy taśmy sprężynowe w bogatym przedziale szerokości, oraz rodzajów stali. Walcujemy taśmy ze stali nierdzewnej, kwasoodporne, taśmy ze stali węglowej. Gwarantujemy niedługie terminy realizacji zamówień. Stalowe taśmy, to wyroby, które znajdują swoje zastosowanie w wielu obszarach przemysłu jak np. medycyna, motoryzacja, przemysł petrochemiczny, przemysł chemiczny, przemysł gastronomiczny, przemysł logistyczny, w technice zamocowań, pakowania dużych ładunków itd. Zachęcamy do wysyłania zapytań.
  http://www.pakat.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ex-Con Sp. Z.O.O.
  Ex-Con Sp. Z.O.O. to firma oferująca takie produkty, jak: korytka kablowe, obudowy przemysłowe, dławnice kablowe czy obudowy elektroniczne. Wszystkie produkty oferowane przez Ex-Con pochodzą od renomowanych, europejskich marek. Zapraszamy na naszą stronę!
  http://www.ex-con.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008