Nasi partnerzy
Linki
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.

Usługi
 • http://www.ipgo.pl
  ipGo to alternatywny usługodawca zapewniający usługi z zakresu przesyłania Internetu poprzez światłowody na terenie gminy Suchy Las. Nasza firma zajmuje się także podłączaniem klientowi telewizji internetowej. W naszym pakiecie są 253 kanały, w tym aż 94 w technologii HD. Naszą domeną są także konkurencyjne ceny oraz wysoka stabilność transmisji. Jeśli masz ochotę zapoznać się z naszą ofertą, odwiedź Naszą witrynę ipgo.pl lub przyjdź do biura obsługi klienta mieszczącego się przy ul. Obornicka 117 w Suchym Lesie.
  http://www.ipgo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Virusolve preparaty do dezynfekcji
  Virusolve.pl zajmuje się produkcją chemi przemysłowej i środków do dezynfekcji. Istniejemy na rynku przesło 10 lat. Oferujemy produkty dezynfekujące do sektora przemysłowego i medycznego. Między innymi są to środki wykorzystywane do dezynfekcji: narzędzi, pomieszczeń, endoskopów, czy specjalistycznych maszyn. Nasze produkty są najlepszej jakości. Stale unowocześniamy się i wzbogacamy nasze przygotowanie zawdowe. Mocno angażujemy się w naszą pracę. Prawidłowo spełniamy potrzeby naszych nabywców. Siedziba firmy mieści się na ulicy: Poznańska 113, Skórzewo k/Poznania.Serdecznie zapraszamy.
  http://virusolve.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Salon optyczny Lublin
  Rozwijany wskutek naszych działań instytut optyki okularowej EltrimOptyk to zupełna gwarancja zadowolenia. W naszym salonie zatrudniamy kompetentnych specjalistów z ogromnym doświadczeniem w tym zakresie. Podczas zachowania najniższej ceny, Eltrimoptyk proponuje darmowy wybór okularów z diagnozą komputerową, dodatkowo w naszym asortymencie znaleźć można między innymi szkła i folie pryzmatyczne. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i asortymentu. Wizytówką naszą jest bardzo krótki termin wykonania, akceptacja recept ze zniżką oraz przemiła i w pełni wykwalifikowana obsługa. Zachęcamy do odwiedzin zainteresowanych na stronę www.lublin-optyk.pl.
  http://www.lublin-optyk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • PortaArt - Drukowanie zdjęć i oprawa obrazów
  Firma PortaArt to przede wszystkim szeroko pojęty wydruk, z którego narodziła się nasza pasja do spełniania także tych najbardziej wygórowanych oczekiwań osoby zamawiającej usługę. Wydruk to nie tylko zdjęcia i kartki papieru, ale także wizualizacja marzeń, pragnień i potrzeb zwykłych ludzi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i indywidualnych jednostek. Wyjątkowość naszej firmy wynika z bogatej oferty jaką kierujemy wobec nabywców. Więcej szczegółów na stronie www.portaart.pl oraz pod numerem +48-61-861-0017. Nasze biuro zlokalizowane jest na ulicy Bełchatowskiej 22 w Poznaniu. Gwarantujemy, że u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie!
  http://www.portaart.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008