Nasi partnerzy
Linki
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.

Prawo
 • Jednolity Plik Kontrolny
  Prowadzenie księgowości przy pomocy programów komputerowych zmusza podatników do przekazywania służbom kontrolnym kopii prowadzonych ewidencji w konkretnym formacie. Jednolity Plik Kontrolny powstał aby ułatwiać i usprawniać przebieg inspekcji. Przedsiębiorcy zmuszeni są przepisami prawa składać raporty na prośbę organów kontrolnych w jednolitym formacie, a to zmusza ich do stosowania wyłącznie aplikacji, które tworzą lub umożliwiają wykreowanie pliku w ujednoliconym formacie. Aplikacja fillUp umożliwia również na załadowanie plików XML w standardzie JPK. Program automatycznie sprawdzi prawidłowość wczytanych danych i zaznaczy miejsca błędu w importowanym pliku XML.
  http://jpk.info.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Legalny e-Biznes
  Prawidłowo przygotowany regulamin to przede wszystkim wizytówka firmy i co ważne jeden z podstawowych filarów budowania zaufania wśród Twoich klientów. Bez względu na to jaki biznes prowadzi Twoja firma,regulamin odgrywa tu bardzo ważną rolę. Jeśli prowadzisz: - nieduży sklep internetowy - sprzedaż oparta o model dropshippingu - serwis z ogłoszeniami i nie ważnym jest czy mały czy duży powinieneś powinna taki regulamin posiadać. Dzięki regulaminowi jasno określasz zasady współpracy między Tobą, a Twoimi klientami. Twój klient zgodnie z z obowiązującymi przepisami musi mieć możliwość wglądu i zapoznania się z regulaminem przed skorzystaniem z usługi.
  http://www.legalnyebiznes.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Druki online
  Dzięki naszemu oprogramowaniu rozwiążesz sporo spraw administracyjnych online. Witryna fillup jest bogata we różnej maści pisma urzędowe, które możesz wypełnić przez internet w prosty sposób - formularze PIT, blankiety GUS, wzory umów o pracę i nie tylko. Dzięki jednemu oprogramowaniu załatwianie spraw formalncyh jest proste i szybkie. Pozostajemy w stałym kontakcie z prawnikami i ekspertami od prawa podatkowego celem zachowania najwyższej jakości usług. Nie musisz mieć wątpliwości, że wszystkie formularze znajdujące się na platformie są aktualne zgodnie z obowiązującym prawem. Jeśli więc musisz rozwiązać jakąś sprawę urzędową nie cierpiącą zwłoki, zapomnij o wyprawie do urzędu i skorzystaj z naszej platformy online.
  http://www.druki-formularze.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • E-administracja
  E-puap w Polsce jest coraz bardziej przystępny. Z roku na rok mnożą się urzędy, które działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i w których możemy załatwić różne sprawy przez internet. Rośnie świadomość ludzi oraz obycie w zakresie IT. Mało kto wie, że mamy dostęp do bardzo wielu e-usług. Wykorzystuje to jednak niewielu z nas, między innymi w wyniku niewiedzy lub ich obsługiwanie wydaje nam się trudne. Aby rozwiać te problemy powstało właśnie to miejsce - U24.pl - blog o e-urzędach czynnych 24 godziny na dobę!
  http://www.u24.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008