Nasi partnerzy
Linki
https://aktinet.pl/gleboka-dolina-ktora-powstaje-gdy-plyta-oceaniczna-zderza-sie-z-plyta-kontynentalna/. Głęboka dolina, która powstaje, gdy płyta oceaniczna zderza się z płytą kontynentalną?
https://aktinet.pl/czym-roznia-sie-gatunki-zagrozone-od-zagrozonych/. Czym różnią się gatunki zagrożone od niezagrożonych?
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (666)
https://aktinet.pl/obligacja-dyskontowa-bedzie-miala-ujemna-nominalna-stope-procentowa-kiedy/. Obligacja dyskontowa będzie miała ujemną nominalną stopę procentową, kiedy?

Maszyny i urządzenia




 • Wysokiej jakości liczarki
  Witryna internetowa liczarki banknotów ma dostarczać kompetentne doradztwo w dziedzinie urządzeń typu liczarki, niszczarki biurowe. Liczarka to sprzęt, który jest wykorzystywany do liczenia większych liczb bilonów oraz wartości. Dostrzegalna część liczarek w dzisiejszych czasach ma możliwość sprawdzania oryginalności banknotów. Niewątpliwie ogromną zaletą liczarki jest oszczędność czasu. Ponadto sprzęt ten cechuje się minimalnymi ilościami błędów w porównaniu z człowiekiem.
  http://www.liczarki-banknotow.com
  Zgłoś nie działający link/spam




 • Agregaty chłodnicze
  OGÓLNOPOLSKI KATALOG BRANŻOWY - maszyny używane, używane linie technologiczne i używane środki transportu. Jeśli posiadają Państwo zbędne maszyny używane lub ich szukają to nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. Serwis maszynyuzywane.pl jest serwisem ogłoszeniowo-promocyjnym mającym na celu gromadzenie ofert firm oferujących produkty i usługi z różnych branż. Użytkownik, który zechce dodać do bazy maszynyuzywane.pl swoją ofertę musi dokonać bezpłatnej rejestracji. Po zakończeniu rejestracji Użytkownik posiada możliwość dodania bezpłatnych ogłoszeń typu sprzedam maszyny używane.
  http://www.maszynyuzywane.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • urządzenia biurowe, komputery, kserokopiarki
  Firma powstała w lipcu 1985 roku. Właścicielem jest Mieczysław Dziędziura. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń biurowych (kopiarek, komputerów, drukarek, faksów, maszyn do pisania, wag sklepowych i magazynowych oraz kas fiskalnych). Naszym atutem jest niewątpliwie własny serwis, którego sprawne działanie znacząco skraca okres wykonywania świadczeń gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Z zagadnieniem fiskalności jesteśmy związani bardzo mocno i to już od chwili pojawienia się tego tematu na polskim rynku. Naszym głównym zajęciem na tym polu jest sprzedaż i opieka serwisowa nad urządzeniami fiskalnymi. W firmie zatrudnionych jest czterech techników posiadających uprawnienia na kilkanaście różnych modeli kas i drukarek fiskalnych.
  http://tobis.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam



Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008