Nasi partnerzy
Linki
druk flag. druk flag
Busy Polska Dania - Tomexprzewozy. Busy Polska Dania - Tomexprzewozy
Busy Polska Dania - profesjonalny przewóz. Busy Polska Dania - profesjonalny przewóz
drukowanie flag. drukowanie flag

Opakowania
 • Maszyny do pakowania
  Inline Poland jest wytwórcą opakowań. W ofercie posiada opakowania food to go, różne tacki i opakowania garmażeryjne, cateringowe. Z bardzo obfitej oferty opakowań oraz naczyń jednorazowych fabrykanta dobiorą Państwo plastykowe, aluminiowe oraz papierowe tacki, kubki, pucharki do lodów, naczynia oraz sztućce jednorazowe. Zakład pracy świadczy także usługi z zakresu padowania, etykietowania opakowań spożywczych, kompletacji, projektowania opakowań, serwisu machin do pakowania oraz konsultingu fachowego. Nasi eksperci działu rozwoju wyrobu wspomagają wieloletnim doświadczeniem interesantów przy przygotowywaniu koncepcji nowych zapakowań a także udzielają fachowego wsparcia w automatyzacji procesu pakowania.
  http://inline.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • kartondlaciebie.pl
  Jeśli szukasz opakowania, które zaakcentuje niepowtarzalność twojego towaru czy prezentu, zapoznaj się z ofertą, jaką proponuje Karton Dla Ciebie. Zajmujemy się produkcją opakowań, które stosowane są zarówno do artykułów promocyjnych i okolicznościowych, jak i spożywczych. Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.kartondlaciebie.pl oraz pod numerem telefonu +48-61-861-0017. Nasze biuro znajduje się przy ulicy Bełchatowskiej 22 w Poznaniu. Gwarantujemy, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy serdecznie!
  http://www.kartondlaciebie.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Centrum Pakowania
  Sprawdzona i polecana hurtownia opakowań Zapraszamy do naszego sklepu www. Centrum Pakowania to hurtownia z opakowaniami kartonowymi. Nasza firma to trafny wybór. Posiadamy opakowania kartonowe i plastikowe do zabezpieczania towarów. Czy dbasz o zabezpieczenie wysyłanych przesyłek?, znajdziesz u nas taśmy pakowe czy sprawdzone folie stretch. Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy? Sprawdź teraz taśmy z z nadrukowanym logo, zwiększyć widzialność sklepu. Odwiedź nasz sklep internetowy - sprawdź naszą cały asortyment opakowań oraz atrakcyjne promocje! Mamy hurtowe ceny oraz wysokiej jakości towary.
  http://centrumpakowania.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Joppol.pl
  JOPPOL Sp. z o. o. zajmuje się wytwarzaniem opakowań z tektury litej. Ich oferta jest skierowana do przemysłu spożywczego jak i kosmetycznego, czy farmaceutycznego. Na ich witrynie www.joppol.pl odnajdziesz wszystkie dane dotyczące szczegółów produktów przez nich wytwarzanych. Jeżeli posiadasz jakiekolwiek wątpliwości, Joppol zapewni Ci doradztwo technologiczne, wystarczy, że umówisz się z nimi przez panel klienta otwarty na stronie www lub napiszesz maila na sprzedaz@joppol.pl. Siedziba spółki znajduje się na ul. Jeleniogórskiej 20a w Poznaniu.
  http://joppol.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008