Nasi partnerzy
Linki
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
Wycena brylantĂłw. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena brylantĂłw .
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy

Ślub i wesele
 • Kursy tańca Poznań
  Szkoła Tańca Dance Center zaprasza chętnych? panie i panów niezależnie od wieku. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy najróżniejszych stylów tańca m.in.: break dance, latino dance solo, salsa, hip hop, taniec towarzyski, taniec brzucha. Odbywają się tutaj również jedyne w swoim rodzaju zajęcia tańców dla narzeczonych (wedle programu sporządzonego przez znawców). Ciekawe ceny.
  http://www.dance-center.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Zespół na wesele
  Zapewniamy oprawę muzyczną na weselach, imprezach firmowych, spotkaniach biznesowych, bankietach, studniówkach, zabawach karnawałowych, festynach oraz wszelkiego rodzaju innych wydarzeniach. Nasz szeroki i zróżnicowany repertuar dostosowujemy do charakteru imprezy. Dysponujemy profesjonalnym, wysokiej klasy sprzętem oświetleniowym i nagłośnieniowym, pozwalającym na nagłośnienie imprezy do 400 gości. Naszą ofertę możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Służymy radą w kwestii planowania i organizacji różnych uroczystości. Gramy na terenie całej Polski.
  http://www.zespol.biz
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Zespół na wesele Częstochowa
  Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie na polskim rynku muzycznym. Zajmujemy się profesjonalną oprawą uroczystości i przyjęć weselnych. Posiadamy profesjonalny sprzęt estradowy. Doświadczenie zespołu oraz szeroki repertuar są gwarancją znakomitej zabawy. Organizujemy również konkursy i zabawy weselne.
  http://www.zespol-wesele.net
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Zespół weselny
  Zespół weselny Haliśka Band swoje usługi muzyczne oferuje głównie na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego, a także terenie Łodzi i woj. łódzkiego, ale jest możliwość dojechania w każde miejsce w Polsce. cztero-osobowy skład zespołu weselnego z olbrzymim stażem scenicznym, mającym w dyspozycji dokładnie wyselekcjonowany repertuar składający się zarówno ze standardów z dawnych lat, jak i świeżutkich przebojów, które na bieżąco nadają telewizja i radio. Haliśka Band to weselny zespół muzyczny, który profesjonalnie podchodzi do każdej imprezy, czy to jest wesele, bankiet, rocznica, czy impreza event. W naszym muzycznym zespole weselnym przede wszystkim stawiany jest olbrzymi nacisk na wykonanie piosenek, które musi być na wysokim poziomie
  http://haliskaband.republika.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008