Nasi partnerzy
Linki
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .

Klimatyzacja i wentylacja
 • Odzysk energii z procesów
  Głównymi obszarami działalności naszej firmy są: projektowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, sprzedaż podzespołów i akcesoriów renomowanych producentów, serwis oraz usługa doradztwa. Specjalnością firmy jest proces odzysku ciepła. Zapraszamy do kontaktu.
  http://www.odzyskenergii.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kratka kominkowa
  Kominek to znakomity obiekt dekoracyjny w każdym lokalu mieszkalnym, a także znakomity sposób na wspomaganie systemu grzewczego. Z tego też powodu, jeżeli tylko posiadamy możliwości pozwalające ku jego postawieniu i pieniądze na to, warto pozwolić sobie na stworzenie takiego miejsca w salonie wyposażając dom w kratki kominkowe. Pamiętajmy jednak, że by kominek działał bezpiecznie, należy zadbać o to, by posiadał odpowiedni system pozwalający na wentylację. Podczas spalania powstaje dwutlenek węgla oraz inne związki chemiczne, które muszą zostać unieszkodliwione za pośrednictwem systemu wentylacji.
  http://ladnekratki.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Chłodnictwo przemysłowe
  Prezentowana firma została stworzona na początku lat dziewięćdziesiątych jako malutkie rodzinne przedsiębiorstwo. Jednak w ciągu kilkunastu lat, postęp naszej firmy był tak szybki, że dzisiaj istniejemy jako spółka mająca za sobą lata doświadczeń i wiele zadowolonych klientów. Główną naszą zaletą jest świetna kadra pracowników, którzy mają przydatną wiedzę z zakresu technologi klimatyzacji i montowanych urządzeń. Nasza firma specjalizuje się w planowaniu i realizowaniu instalacji chłodzących oraz klimatyzacji. Wyspecjalizowaliśmy się w wykonywaniu projektów przemysłowych, dla budowli biurowych czy także handlowych. W naszej pracy korzystamy z urządzeń najlepszych firm.
  http://www.termster.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • CentroClima wentylacja
  Szukasz specjalistów w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji? Interesują Cię tylko nowoczesne i w pełni zautomatyzowane rozwiązania zaprojektowane przez specjalistów? Świetnie trafiłeś! Nasi fachowcy doradzą, zaplanują oraz wdrożą kompletną instalację klimatyzacji w oparciu o najnowsze trendy panujące na rynku. Jeżeli, chcesz natomiast wymienić urządzenie w twojej klimatyzacji, zapraszamy Cię do naszego sklepu w którym oferujemy produkty tylko sprawdzonych i autoryzowanych przez nas partnerów.
  http://www.centroclima.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008