Nasi partnerzy
Linki
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Korepetycje. Proponujemy Korepetycje z języka polskiego w Katowicach.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .

Biuro rachunkowe
 • Denarius -rozliczenia PIT Poznań
  Biuro rachunkowe zaprasza do skorzystania z usług firmy w zakresie finansowym. Oferujemy prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, pełnych ksiąg handlowych, ryczałtu, kadry i płace, rozliczenia roczne oraz wiele innych usług. Nasza firma załatwi Twoje problemy w ZUSie i Urzędzie Skarbowym. Z naszych usług skorzystało wiele renomowanych przedsiębiorstw. Nasze biuro odznacza się pełnym profesjonalizmem, dyskrecją, a co najważniejsze punktualnością. Zapewniamy najwyższy poziom usług. Nasza kadra to wyspecjalizowane osoby z dużym bardzo dobrym doświadczeniem oraz wymaganymi pozwoleniami i certyfikatami.
  http://denarius.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Biura rachunkowe
  Potrzebujesz porady podatkowej, a może rozpoczynasz działalność i nie wiesz jak przebrnąć przez gąszcz przepisów? Nasze biuro rachunkowe oferuje Ci taką pomoc oraz usługi na najwyższym poziomie. Rozliczamy od 20 lat klientów, którzy prowadzą pełną księgowość, są na ryczałcie ewidencjonowanym oraz małe firmy. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej, najbardziej dogodnej formy opodatkowania. Sporządzamy również zeznania roczne dla klientów spoza biura. Posiadamy ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych i licencje Ministra Finansów, która uprawnia nas do prowadzenia biura.
  http://rachunkowe.net.pl/#offer
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rachuba - biuro rachunkowe
  Biuro Rachunkowe Rachuba ma już niemal 20-letnie obycie w kontakcie z przedsiębiorcami. Specjalizuje się w obsłudze małych oraz średnich przedsiębiorstw. Rachuba wykonuje usługi kadrowo-płacowe, jak również realizuje rozliczenia księgowe. Dzięki naszej firmie klienci mogą bez obaw prowadzić działalność, sprawy podatkowe pozostawiając naszym ekspertom. Mogą oni także udzielić pomocnych wskazówek, ponieważ zajmujemy się dodatkowo, poradnictwem i konsultingiem. Z entuzjazmem rozwiążemy wszelkie kłopoty księgowe naszych klientów. Zapraszamy do naszego kieleckiego biura.
  http://rachuba.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Biuro Rachunkowe Jaworzno
  Profesjonalna obsługa księgowa w zakresie: - Księgi handlowe spółek i osób fizycznych (pełna księgowość) - Podatkowa księga przychodów i rozchodów - Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych - Zeznania podatkowe (PIT) dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.
  http://biurorachunkoweplus.eu
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008