Nasi partnerzy
Linki
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl

Fotografia
 • Fotograf warszawa wola
  Marek Tuszyński to uznany fotograf, pracujący na rynku usług fotograficznych wiele lat. Studio fotograficzne Tuszyński daje możliwość zdobycia profesjonalnych zdjęć. Sesje fotograficzne warszawa centrum prowadzone są stylowo. Specjalizujemy się w fotografii portretowej. Prowadzimy również zdjęcia reklamowe. Firma Tuszyński posiada wieloletnie doświadczenie, a oferta opiera się o markowe produkty pierwszorzędnej klasy.
  http://www.fototuszynski.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Komplikacje zawodu fotomodelki i fotomodela
  Zawód modelki nie jest wcale taki łatwy i przyjemny jak może się wielu nieznającym się na rzeczy wydawać. Przede wszystkim jest to fach pełen wyrzeczeń. Po pierwsze modelki i modele muszą utrzymywać właściwą dietę. Zwykle dzieje się tak, że są bardzo specyficzne wymagania wobec osób uprawiających ten zawód. Muszą mieć odpowiednią sylwetkę, zdrowe włosy i cerę. Nie mogą sobie zatem pozwolić na cellulit czy też na na mały wałeczek tłuszczu. Oprócz tego w tym zawodzie jest okropna rywalizacja. Rzadko kiedy w w tym zawodzie ma się przyjaciół. Zawód ten ponadto jest bardzo osłabiający fizycznie.
  http://www.foto-modelki.katowice.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Komplikacje zawodu modelki i fotomodela
  Modelki i modele zazwyczaj po takim jednym dniu pracy są bardzo zmęczeni. Oprócz tego nie ma czasu na zjedzenie czegoś porządnego. Włosy są często farbowane, lakierowane, prostowane, co je bardzo niszczy. Ta praca, oczywiście poza dobrym wynagrodzeniem, jest wyczerpująca. Nieustanne podróże, zmiany czasu, brak snu powodują, że życie modeli i modelek jest niezwykle wyczerpujące.
  http://www.foto-modelki.katowice.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • izdjecia.pl - najtańsze odbitki online i zdjęcia przez internet
  izdjecia.pl - Zamawiaj i odbieraj zdjęcia nie wychodząc z domu. Oferujemy wywoływanie zdjęć cyfrowych online na papierze Kodak najtaniej w Polsce przez internet. Odbitki już od 0,25 zł. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz dostawę w 24h. Dostawa już od 0 zł. Wykonujemy obróbkę i kadrowanie przesłanych zdjęć gratis. Błyskawiczny dowóz na terenie Krakowa i okolic. Sprawdź promocje - tylko teraz album do zdjęć gratis. Najlepsze pomysły na prezent. Gwarancja jakości i zadowolenia. Wejdź i sprawdź nas!
  http://www.izdjecia.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008