Linki
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (988)
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie (631) czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Co rozumiemy pod pojęciem XIX wieku?. Czy rok 1800 to wiek XIX?
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft (100) - Eurohaft.pl

Kurs rysunku Kraków
 • Szkoła Rysunku, www.archademik.pl
  Kurs rysunku,w centrum Krakowa, przygotowuje do egzaminu na architekturę i studia pokrewne. Zajęcia odbywają się co sobotę w w jednej z krakowskich szkół, na rogu ulicy Monte Cassino i Kapelanki. Czas trwania jednej lekcji to 3 godziny. Grupy maksymalnie po kilkanaście osób.
  http://ie.ae.krakow.pl/~brzezn4t/archademik/index.php
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Warsztaty Sztuki- Rysunek i malarstwo
  WARSZTATY SZTUKI, wcześniej funkcjonujące jako WARSZTATY RYSUNKOWO-MALARSKIE przy ul. Smoleńsk 5-7 w Krakowie, działają już 20 lat. Prowadzone przez profesorów i adiunktów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajęcia otwarte są dla każdego, kto zamierza rozwijać swoje pasje związane ze sztuką: rysować, malować, projektować Pomoc w dobraniu teczki, konsultacje.
  http://www.warsztatysztuki.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs Rysunku DOMIN
  Szkoła Rysunku DOMIN Wojciecha Domińczaka oferuje swoim uczniom wiele atrakcji które składają się na wysoki poziom nauczania. Możliwość przebywania w pracowni przez 7 dni w tygodniu od 10.00 do 21.00 powoduje że zawsze można prosić o pomoc lub dodatkowe ćwiczenia nie wnosząc za to dodatkowej opłaty. Przejrzyste i dobre merytorycznie materiały są nieodłącznym elementem zajęć – darmowe przykłady możecie państwo znaleźć w dziale free downloads na naszej stronie.
  http://domin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs rysunku - Rysunkowo
  Kurs rysunku dla zdających na Architekture. W ramach kursu dodatkowe zajęcia z rysunku oraz historii architektury i sztuki. Doświadczeni prowadzący, indywidualne podejście do uczniów, miła atmosfera. Rozpoczęcie nauki nie jest związane z posiadaniem umiejętności rysowania. Możliwe jest podjęcie nauki w każdym terminie. Zajęcia w Krakowie i Nowym Sączu.
  http://www.rysunkowo.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • STUDIUM | Kurs rysunku | Kraków
  Pracownia STUDIUM arch. Wojciech Słodowy serdecznie zaprasza na kurs rysunku przygotowujący do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury wszystkich polskich uczelni wyższych. Nauka rysowania zarówno dla hobbystów jak i przyszłych studentów. Kurs rysunku odbywa się w Katowicach.
  http://www.wojciechslodowy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008