Linki
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.

szkoły językowe
 • Język hiszpański-Kraków
  Zapraszamy na stronę Szkoły Języków Śródziemnomorskich Sensapolis tu możesz nauczyć się, hiszpańskiego, arabskiego, francuskiego, włoskiego i portugalskiego. Na życzenie oferujemy także grecki i turecki. Prowadzimy kursy dla dzieci a także dla seniorów. Niezwykła atrakcyjność i sugestywność naszych metod wynika z aktywnego śledzenia nowoczesnych technologii internetowych, którymi można wspierać nauczanie. Wykorzystujemy nie tylko programy stricte edukacyjne, ale także takie, w których drzemie naukowy potencjał.
  http://www.sensapolis.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nauka angielskiego przez Internet
  Serwis angielski-skype.com posiada w ofercie naukę języka angielskiego przez Internet z użyciem programu do komunikacji głosowej Skype. Za pośrednictwem strony można odnaleźć należytego lektora języka angielskiego do nauki przez internet na każdym poziomie zaawansowania także bez względu na wiek ucznia. Zajęcia angielskiego przez Skype mogą odbywać się o każdej porze dnia czy nocy przez 7 dni w tygodniu. Wszelakie szczegóły nauki angielskiego przez internet można ustalić z nauczycielem podczas lekcji testowej.
  http://www.angielski-skype.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Centrum Języka Rosyjskiego i Biznesu BAJKAŁ
  Centrum Języka Rosyjskiego i Biznesu BAJKAŁ to szkoła innowacyjna, przełamująca bariery językowe. Oferujemy kursy grupowe, indywidualne, certyfikacyjne, kursy dla firm. Uczymy metodą komunikacyjną. Proponujemy kursy języka rosyjskiego i ukraińskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zgromadzone przez nas doświadczenie pozwala nam dzisiaj dzielić się wiedzą w sposób prosty w odbiorze, dostosowany do preferencji językowych i zapotrzebowań uczących się, zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. W ramach naszego nowego programu PODBIJ Z NAMI WSCHÓD stworzyliśmy bogatą ofertę usług skierowanych do firm planujących nawiązać biznesowe kontakty ze Wschodem.
  http://www.bajkal.edu.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Polish in Poland
  Polish in Poland to szkoła języka polskiego dla obcokrajowców. Naszą ofertę kierujemy do studiujących / pracujących / emigrantów, którzy chcą się nauczyć języka polskiego od podstaw albo podwyższyć swój poziom znajomości języka. Oferujemy również 2-tygodniowe kurs grupowy języka polskiego zakwaterowaniem i ciekawym programem turystycznym. Polish in Poland is Polish language school. Our program is dedicated to people studying , working or visiting Poland who want to learn Polish from the beginning or improve their level of language. We also offer 2-week Polish course in group with accommodation and plentiful excursion program.
  http://www.polishinpoland.org/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008