Linki
Zioła przeciwzapalne. Zioła na zapalenia
https://aktinet.pl/czym-roznia-sie-gatunki-zagrozone-od-zagrozonych/. Czym różnią się gatunki zagrożone od niezagrożonych?
https://aktinet.pl/czy-mozna-sadzic-cebulki-paproci-lisiej/. Czy można sadzić cebulki paproci lisiej?
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (305)

Studia
 • Kierunki Zamawiane
  100dia.pl to portal internetowy skierowany do maturzystów, na którym znajdą oni aktualne i autoryzowane informacje o ofercie edukacyjnej polskich uczelni wyższych, a także bardzo przydatne informacje służące przygotowaniu się do matury i zaplanowaniu ścieżki kariery. Wyszukiwarki kierunków studiów wg przedmiotów zdawanych na maturze lub zainteresowań z pewnością okażą się niezmierne pomocne w wyborze odpowiedniej uczelni i kierunku studiów.
  http://100dia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nauka za granicą Studia w Holandii Program eduABROAD
  Szukasz oryginalnego pomysłu na życie? Chcesz studiować, pracować, może lubisz zwiedzać? Studia za granicą, w dodatku za darmo - idealna okazja do nauki, połączonej z pracą i możliwość poznania innych kultur. Program eduABROAD oferuje bezpłatną pomoc przy wyborze studiów, zebraniu dokumentów oraz przygotowaniu aplikacji. Program eduABROAD oferuje możliwość studiowania za granicą: studia w Anglii, studia w Danii, studia w Holandii, studia w Irlandii, studia na Łotwie, studia w Szwecji oraz studia w Wielkiej Brytanii.
  http://www.studiazagranica.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Studia
  Funkcję korpulentnych informatorów uczelnianych zastępuje internet. Studia filologiczne są jednym z najbardziej obleganych kierunków. Znajomość języków obcych przyda się w niemal każdej pracy. Po co szukać po całym internecie, u nas odkryjesz wszystkie uniwersytety na jednym portalu. Jesteś pewien już, co chciałbyś robić w przyszłości, a nie wiesz, gdzie zdobyć kwalifikacje ?
  http://www.studia.uczelnie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Studia
  Uczelnie.info.pl to serwis informacyjny dla absolwentów szkół średnich, niezmiernie przydatny w rozstrzyganiu życiowych wyborów. Udostępnia bazę wyższych uczelni w całym kraju (Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Poznań). Wśród proponowanych kierunków zarówno studia humanistyczne, ekonomiczne i techniczne ? licencjackie, magisterskie, inżynierskie. Na witrynie dokładne przedstawienie każdego kierunku, profil absolwenta oraz sposobność wyrażenia swoich poglądów.
  http://www.uczelnie.info.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Marketing edukacji szkół i uczelni
  Nowoczesny serwis promujący marketing edukacji, szkół i uczelni wyższych. Promocja szkoleń i produktów edukacyjnych. Wiadomości i wiedza biznesowa bliska rynkowi edukacji. Sprawdzone wskazówki i rady - jak promować szkołę? jak promować uczelnie? jak promować szkolenia?
  http://www.edumarketing.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008