Nasi partnerzy
Linki
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

Internet
 • Odrabianko - rozwiązania zadań
  Portal internetowy z gotowymi rozwiązaniami zadań z podręczników szkolnych zadedykowany dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie moga również dodawać swoje rozwiązania zadań, dzięki czemu baza na naszym portalu cały czas się powiększa.
  http://odrabianko.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wirtualna centrala
  Technologia VoIP dla firm oraz domu pozwoli na oszczędność na rachunkach telefonicznych. Firma actio jest w czołówce na rynku technologii telekomunikacyjnych. Przeszło 6 lat actio współpracuje z producentem oprogramowania 3CX dostarczając doskonałą centralę PBX. Przenieś swój numer telefonu do actio, obniżysz płatności nie zmieniając numeru telefonu a formalności załatwimy w Twoim imieniu. Nie czekaj i już dziś zacznij oszczędzanie ograniczając swoje rachunki za telefon!
  http://actio.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Internet dla firm
  Internet dla firm/spółek/korporacji to obecnie rzecz niezbędna, każda firma potrzebuje dostępu do sieci, a co za tym idzie operatora internetowego (dostawcę internetu). Przy wyborze internetu dla spółki jest kilka aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę. Najważniejszymi z nich są: transfer, czyli prędkość łącza internetowego, a oprócz tego serwis, czyli pomoc techniczne, gdy pojawi się problem z internetem. Dowiedz się więcej nt. globalnej sieci dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) na www.firmowy-internet.com.pl. Sprawdź jak wybrać dobrego operatora internetowego dla swojej firmy.
  http://www.firmowy-internet.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kotrak,www.kotrak.pl
  W dzisiejszych czasach rozwiązania informatyczne nabierają to coraz większego znaczenia. Wraz z techniką niemal wszystkie technologie idą do przodu. Z tego powodu każda firma powinna się zaopatrzyć w niezbędne oprgramowanie nie zważając na to z jakiej jest branży i dla kogo świadczy swoje usługi. Im więcej dana firma zostamnie załtomatyzowana tym bardziej komopleksowo będzie mogła obsługiwać swoich klientów.
  http://kotrak.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pozycjonowanie stron - Web Development
  Wiele firm w dzisiejszych czasach ma strony internetowe lecz nie potrafią lub nie chcą wykorzystać ich możliwości. Najlepszym sposobem jest pozycjonowanie strony w naturalnych wynikach w wyszukiwarce Google.pl - Nasi specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego klienta i olbrzymim profesjonalizmem podchodzą do pozycjonowania strony internetowej. Wzrost w wynikach wyszukiwarce Google.pl daje szanse na uzyskania nowych klientów, lub pozwala na wypromowanie swojej marki, usług lub produktu w internecie. Także tworzymy strony internetowe - wszystkie nasze działania prowadzimy według wytycznych Google. Serdecznie zapraszamy do współpracy: www.webdevelopment.com.pl
  http://www.webdevelopment.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008