Nasi partnerzy
Linki
Producent obuwia męskiego. Producent obuwia męskiego
Szpachlowanie Poznań. Szpachlowanie Poznań
Wycena diamentów. Wycena diamentów
drukowanie tkanin. drukowanie tkanin

Oprogramowanie
 • wdrożenia enova - partner enova
  Resolution Sp. z o.o. integrator i firma wdrażająca oprogramowanie erp: enova. Solidny partner z długoletnim doświadczeniem w zakresie programów: kadrowych, płacowych, księgowych, magazynowych, sprzedażowych. Podejmując współpracę z Resolution Sp. z o. o. otrzymujecie Państwo usługi najwyższej klasy ekspertów w zakresie wdrożenia enova i aktualizacja enova: kadr, płac, księgowości, magazynu i innych nowatorskich rozwiązań informatycznych.
  http://www.resolution.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • program dla muzeum - enova
  Resolution Sp. z o. o. to dynamiczny zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny księgowości, logistyki biznesowej, nowoczesnych metod organizacji i zarządzania a także programowania systemów klasy ERP wspomagających funkcjonowanie przedsiębiorstw.
  http://resolution.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Program do zarządzania szkołą tańca
  Jesteśmy firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem tworząca oprogramowanie dla obiektów rekreacyjno-sportowych. Dzięki naszej pracy możemy zaprezentować program Fitnet, który dedykowany jest dla siłowni, klubów fitness, kortów tenisowych i squash. Dzięki naszemu produktowi łatwiej będziesz zarządzać Twoją bazą klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  http://www.fitnet.pl/fitnet
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Elektroniczny obieg dokumentów
  Strona internetowa prezentuje przedsiębiorstwo tworzące oprogramowania dla firm. Zawiera opis oferty, dane kontaktowe oraz wiele więcej. Jedną z pozycji ofercie jest elektroniczny obieg dokumentów, który pozwala na sprawne zarządzanie wpływają do firmy dokumentacją.
  http://www.smore.com/31kwy
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Agencja interaktywna
  Zapraszamy na stronę internetową poświęconą działalności popularnej agencji interaktywnej. Opublikowane w serwisie informacje dotyczą projektów realizowanych przez firmę oraz prezentują jej ofertę wraz z jej autorskimi, stale ulepszanymi produktami. Polecamy.
  http://ideospzoo.wixsite.com/ideo
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008