Nasi partnerzy
Linki
wycena diamentów. wycena diamentów
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien
producent obuwia Alvo-Shoes. producent obuwia Alvo-Shoes
kredyt bez bik online. kredyt bez bik online

Oprogramowanie
 • eKOMAKO Makler
  System eKOMAKO Makler Nieruchomości (eKMN) został zaprojektowany dla tych z Państwa, którzy poszukują najnowocześniejszych rozwiązań internetowych. eKOMAKO Makler Nieruchomości zapewnia wysoki standard pracy biur nieruchomości dzięki spójnej informacji, którą dysponują maklerzy w każdym biurze. Klient jest obsługiwany w pełnym zakresie w każdym biurze, otrzymując pełną ofertę biura. Ułatwia on podniesienie wydajności i jakości oferowanych przez agencję nieruchomości usług. Zapraszamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną naszego oprogramowania.
  http://program-dla-nieruchomosci.komako.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Program dla firmy przewozowej
  Zwiększ sprzedaż biletów dzięki aplikacji eKOMAKO Traveler. System ten to rozwiązanie do kompleksowej obsługi przedsiębiorstw transportowych zajmujących się transferami lotniskowymi, przewozami autobusowymi lub połączeniami autokarowymi. System eKOMAKO Traveler to 4 moduły. Zobacz specyfikacje funkcji do obsługi biura sprzedaży, bezpośredniej sprzedaży internetowej oraz sprzedaży poprzez współpracujących z przewoźnikiem agentów. Zapraszamy do zapoznania się z aplikacją poprzez bezpłatne testowanie przez trzydzieści dni bez żadnych zobowiązań.
  http://program-dla-przewoznikow.komako.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Aplikacje Facebook
  Click apps to rewolucyjne aplikacje przeznaczone dla aktywnych użytkowników Facebooku. Darmowe, w całości edytowalne i proste w obsłudze sprawią, że zarządzanie profilem będzie jeszcze przyjemniejsze! Click apps nieustannie się zmienia. Specjalnie z myślą o Was modyfikujemy nasz produkt o nowe funkcjonalności, które mają zapewnić jeszcze lepszą elastyczność aplikacji. Zaorganizuj własny konkurs fotograficzny na Facebooku, stwórz ciekawą grę i zaproś fanów do wspólnej zabawy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź nas na czwartkowych warsztatach, podczas których zespół naszych specjalistów udzieli Ci wszelkiej rady i podzieli się swoim doświadczeniem!
  http://click-apps.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • System obiegu dokumentów w firmie
  Jesteśmy firmą oferującą różnego rodzaju programy i aplikacje informatyczne dla firm. Nasza oferta obejmuje [url=www.enovatio.com]system zarządzania projektami[/url], za pomocą którego podwyższysz efektywność pracy w zespole. System tzw [url=www.enovatio.com]elektroniczny obieg dokumentów[/url] usystematyzuje pracę w dziale księgowości jak również w całej firmie. Oferujemy także aplikację do obsługi zgłoszeń serwisowych, która spowoduje szybszą obsługę petentów komunikujących problem. Zapraszamy do kontaktu, grupa Enovatio.
  http://www.enovatio.com
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008