Nasi partnerzy
Linki
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl
Busy polska dania. Busy polska dania
Busy dania polska. Busy dania polska

Usługi
 • Stylistka
  Stylistka Joanna Oparcik pomoże Ci zmienić swój wizerunek. Jeżeli wypatrujesz swojego stylu, masz problem z znalezieniem akuratnych rzeczy pod swoją sylwetkę, to właściwy moment, aby zgłosić się do osobistej stylistki. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać z oferty m.in zakupy ze stylistką lub skorzystać z porady osobistej stylistki. Pracując w charakterze stylistki nie ograniczam się jedynie do współpracy z klientami indywidualnymi, jednakowo ważna jest dla mnie praca w działach mody czasopism. Współpracując z nimi aranżuję stylizacje sesji zdjęciowych oraz realizuję się jako dziennikarz modowy.
  http://joannaoparcik.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Selekcja pracowników
  W pewnym momencie w branży ukazała się świeża specjalizacja usługowa ? zarządzanie zespołami istot ludzkich. Zazwyczaj mianowana z angielska inicjałami HR (human resources), odpowiada za rekrutacją właściwych osób na etaty. Z HR czerpie pomoc coraz więcej przedsiębiorstw z takiego względu, że na rynek działań zawodowych wkraczają obecnie osoby z skoku liczby urodzeń lat osiemdziesiątych.
  http://iakg.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ubezpieczalnia
  Ubezpieczenie zapewniające bezpieczeństwo finansowe jest istotne chyba dla każdej osoby. W ciężkiej sytuacji jest asekuracją finansową. Zwykle ceni się ubezpieczenia wówczas gdy nastąpi wypadek. Założeniem naszej strony jest zwiększanie świadomości o ubezpieczeniach przeciętnych internautów. Piszemy materiały dla kochających podróże - ubezpieczenia turystyczne online, dla myślących o emeryturze - fundusze emerytalne i dla domatorów - ubezpieczenia nieruchomości. Witryna działa całą dobę 7 dni w tygodniu.
  http://www.extraubezpieczenia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Chirurgia plastyczna Poznań
  Poznańska klinika medycyny plastycznej oferuje duży zakres operacji niwelujących niedoskonałości budowy ludzkiego ciała. Wykonujemy powiększanie piersi, korekcję powiek, lifting twarzy. Specjalizujemy się również w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej, likwidujących blizny, znamiona, nowotwory skóry, rozszerzone naczynia krwionośne. Operacje wykonywane są po znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Po operacji istnieje możliwość zatrzymania się w klinice.
  http://www.chirurgia.plastyczna.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008