Nasi partnerzy
Linki
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .

Usługi
 • Kasy fiskalne Poznań
  Serwis i sprzedaż kas, drukarek fiskalnych oraz peryferyjnego sprzętu do handlu i gastronomii. Zajmujemy się wdrażaniem oprogramowaniem i późniejszą opieką nad systemami sprzedaży. Prowadzimy również szkolenia z zakresu obsługi kas fiskalnych i oferowanego oprogramowania.
  http://www.kasyiprogramy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Gadżety reklamowe
  Mimo bardzo dostępnej techniki długopis w dalszym ciągu pozostaje bardzo ważnym narzędziem pracy i fajnie jest mieć w torebce lub na biurku jakiś ciekawy egzemplarz. Dlatego też dużym zainteresowaniem cieszą się długopisy reklamowe, które można nawet ozdobić grawerując loga lub nazwy przedsiębiorstwa i zmienić w ten sposób zwyczajny, prozaiczny długopis w skuteczne narzędzie promocyjne. Wiadomo przecież, że firmy promuje się nie tylko poprzez kampanie reklamowe pochłaniające wielkie ilości pieniędzy, ale również poprzez drobne sympatyczne gesty jak chociażby wręczenie długopisu. Długopisy reklamowe nie kosztują wiele, a przypominają o firmie lepiej niż kosztowny bilbord.
  http://www.dlugopisy-reklamowe.wroclaw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pomoc Komputerowa Łódź, Pabianice - Pogotowie Komputerowe u klienta
  Serwis Komputerowy obsługuje Łódź, Pabianice i okolic. Nasze Pogotowie komputerowe funkcjonuje błyskawicznie i sumiennie oraz udzielamy gwarancji na zrealizowane usługi. Wszelakie naprawy realizujemy przeważanie na miejscu u klienta, co skraca czas niedostępności urządzenia. Pomoc Komputerowa działa 7 dni w tygodniu, albowiem zależy nam na tym, aby klienci mieli jak najszybciej sprawny sprzęt. Zależy Nam na jak największym zadowoleniu kontrahentów Naszego Pogotowia Komputerowego.
  http://www.it-pomoc.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Sauna
  W naszym sklepie internetowym mogą robić zakupy klienci z całego kraju i zza granicy ? jedynym warunkiem jest prawidłowa rejestracja na stronie i już można dorzucać produkty do wirtualnego koszyka. Wskazany towar wysyłamy za pomocą Poczty Polskiej i kurierem (Siódemką), mogą też zdecydować się Państwo na odbiór osobisty w siedzibie firmy. W ofercie dostępnej poprzez sklep internetowy można skorzystać z takiego samego asortymentu co w sprzedaży stacjonarnej. Sprzedajemy kompleksowe wyposażenie Spa oraz sauny.
  http://www.saunyactiv.eu/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008