Nasi partnerzy
Linki
Busy dania polska. Busy dania polska
Busy Dania Polska i Polska Dnia - Sprawdź. Busy Dania Polska i Polska Dnia - Sprawdź
busy Polska Dania. busy Polska Dania
www.ft.dk/. www.ft.dk/

Usługi
 • Agencja interaktywna
  Zapraszamy na stronę http://ideo.yolasite.com/. Znajdziesz tu wiadomości na temat przedsiębiorstwa, które zajmuje się działaniami z obszaru e-marketingu, e-biznesu, e-governmentu oraz e-konsultingu. Dowiesz się także, z jakim firmami współpracowało i ile projektów zrealizowało. Zapraszamy.
  http://ideo.yolasite.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Internet wifi
  Plat4m: Internet dla eventów, Internet event, Internet mobilny, internet na eventy, internet radiowy, internet satelitarny, internet szkolenie, internet światłowodowy, internet targi,internet tymczasowy, internet wifi, transmisja live, transmisja video, transmisja yutoobe, wifi hotspot. Zapraszamy do zaponania się z naszą ofertą.
  http://internet.plat4m.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • CardioTeam Sp. z o.o.
  Przychodnia ta zlokalizowana jest w Warszawie na ulicy Cichej, dzięki czemu umożliwia bezproblemowy dojazd wszystkim pacjentom, zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę medyczną a także spotkania ze specjalistami takimi jaki kardiolodzy, pulmonolodzy czy diabetolodzy. Serdecznie zapraszamy do dokładnej analizy oferty medycznej na www.cardioteam.pl, na stronie tej można znaleźć także kontakt do przychodni a także pełną historię przychodni.
  http://cardioteam.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Odszkodowania
  Jesteśmy przedstawicielami Europejskiego Centrum Odszkodowań SA (EuCO), który jest liderem na rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej.Wiedziemy w imieniu poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich negocjacje z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w celu wypłaty odszkodowań lub innych świadczeń na drodze przed sądowej.Oferujemy min. odszkodowania za śmierć bliskiej osoby,odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu,odszkodowania za wypadki w rolnictwie, odszkodowania za uszkodzony samochód. Dochodzimy wszystkich roszczeń, pozostających w związku ze wypadkiem, czyli zadośćuczynienia z tytułu utraty zdrowia, zadośćuczynienia i odszkodowania za śmierć najbliższych, także roszczenia z tytułu utraconego dochodu, zwrotu kosztów leczenia, dojazdów.
  http://pewneodszkodowania.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ochrona imprez masowych- Polpatrol
  We współczesnym świecie, liczne zagrożenia czyhają niemal na każdym kroku. Bójki, kradzieże, rozboje, które mogą się zdarzyć w każdej chwili na naszym terenie. Wiele mieszkańców zadaje sobie pytanie, co zrobić, by się przed nimi ustrzec? Jak zabezpieczyć swój dom, swoje biuro, swój sklep? Jak zabezpieczyć dużą imprezę, a jak nieco mniejszą? Jak samemu stać się bezpieczniejszym? Jeśli powyżej postawione pytania pokazują niektóre z Twoich obaw i wątpliwości, z pomocą może przyjść firma Pol-Patrol - sprawdzona agencja ochrony, obecna na polskim rynku już od wielu lat.
  http://www.polpatrol.pl/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008