Nasi partnerzy
Linki
wycieczki E-Almatur. Wybierz wycieczki E-Almatur a będziesz zachwycony!
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Blogi różne
 • Europoseł
  Rok 2009, w którym otrzymałem mandat na Posła do Parlamentu Europejskiego spowodował, że stałem się częścią polityki. ,,Wystartowałem” z 9 miejsca listy Platformy Obywatelskiej i uzyskałem wynik, który przerósł moje oczekiwania. Zostałem posłem do Parlamentu Europejskiego.
  http://www.bogdanmarcinkiewicz.info
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Biżuteria ręcznie robiona
  Blog, na którym prezentuję swoje projekty biżuterii hand made pod pseudonimem artystycznym sylwia_art. Na blogu można znaleźć zarówno kolczyki, bransoletki, naszyjniki jaki całe komplety. Wszystkie są wykonane ręcznie, starannie. Tworzę w taki sposób aby biżuteria ta była niepowtarzalna i wyjątkowa.
  http://hand-made.moneyport.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Akumulatory Poznan
  Poznań to miasto akumulatorów. W Poznaniu mieści się największa fabryka akumulatorów w kraju, wiodąca w naszym regionie Europy marka "Centra" ma poznański rodowód. Akademik "Akumulatory" góruje nad miastem. Jest w Poznaniu klub Akumulatory, a Poznaniacy to akumulator energii. Poznań jest polskim centrum akumulatorów.
  http://akumulatory-poznan.blogspot.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Śpiewające Telegramy - pomysł na prezent
  ŚPIEWAJĄCE TELEGRAMY - oryginalny prezent w przystępnej cenie. Marylin Monroe lub Elvis Presley mogą złożyć w Twoim imieniu życzenia i zaśpiewać wybraną przez Ciebie piosenkę. Śpiewający telegram to żywa osoba przekazująca śpiewająco wiadomość do adresata. Usługa unikalna w skali kraju.
  http://spiewajacetelegramy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Net OKO: Wypatrz okazje w sieci - Kopalnia okazji!
  Znajdź okazję internetową, podziel się swoimi odkryciami i skomentuj promocje innych. Dodaj bezpłatnie swoją reklamę w formie promocyjnego kuponu bądź rabatu. Poinformuj Internautów o wyprzedaży bądź promocji w swoim sklepie. Zdobądź nowych klientów z Internetu. Wygrzeb z sieci najlepsze oferty! Darmowa reklama i bezpłatne okazje dla zainteresowanych.
  http://netoko.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008