Nasi partnerzy
Linki
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
http://olszanska.pl/. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje http://olszanska.pl/ .
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .

Blogi naukowe
 • Medycyna naturalna|Ziołolecznictwo
  Na stronie Trust Nature | Zaufaj Naturze znajdują się informacje z zakresu naturalnych sposobów wspierania zdrowia. Znajdziesz tam informacje na temat: medycyny naturalnej; medycyny chińskiej; ziołolecznictwa; medycyny ludowej; życia w zgodzie z naturą; oczyszczanie Organizmu.
  http://trustnature.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • JaJunior - dla przedszkoli
  JaJunior.pl to świeny program dla przedszkoli który przedewszystkim ułatwia pracę w przedszkolu. Naliczanie opłat w przedszkolu jest przeprowadzane przy użyciu dobrego programu dzięki któremu obliczenia są szybkie i proste. JaJunior zapewnia bezpieczeństwo przedszkolakom poprzez kamery zamontowane w przedszkolu. Rodzice w każdej chwili mogą sprawdzić co dzieje się z ich dzieckiem. CMS w przedszkolu to bardzo nowoczesne pozytywne rozwiązanie. JaJunior.pl prowadzi dobry ranking przedszkoli na podstawie którego można wybrać najlepsze przedszkole.
  http://blogprzedszkolny.wordpress.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Porady komputerowe kmirek.zsem.edu.pl
  Miło nam powitać Cię na kmirek.zsem.edu.pl. Ten blog informatyczny zrealizowaliśmy z świadomością o najbardziej wymagających miłośnikach komputerów. Teksty zapewniają wystarczającą ilość informacji, tak aby dowolny początkujący użytkownik pojął podstawowe definicje z wybranej dziedziny. Dyskutujemy o różnych problemach informatycznych. Opisujemy pojęcia takie jak na przykład: hoteling serwerów, data center czy serwery VPS. Nasza wiedza nie pochodzi z byle jakich źródeł.
  http://kmirek.zsem.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • szkolenia i kursy - direct-mailing.waw.pl
  Jeśli bezustannie przeszukuje sieć internet kierowany chęcią zaspokojenia swojej wiedzy dotyczącej branży informatycznej to z ogromną przyjemnością zapraszamy cię do zapoznania się z naszą najnowszą witryną internetową jaką jest direct-mailing.waw.pl. Dzięki okazałej ofercie tekstów zgromadzonych pod tym adresem poznasz wiele ciekawych aspektów z tej prężnie rozwijającej się specjalizacji. Informatyka znalazła zapotrzebowanie we wszystkich dziedzinach naszego życia zarówno w twoim mieszkaniu jak i w przemyśle i w przedsiębiorstwach. Nie potrafimy wyobrazić sobie chociaż miesiąca bez takich udogodnień technicznych jak telefon komórkowy, komputer, telewizja satelitarna, czy sam internet.
  http://direct-mailing.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008