Nasi partnerzy
Linki
https://aktinet.pl/jaka-role-w-wojnie-rewolucyjnej-odegrali-afroamerykanie-i-rdzenni-amerykanie/. Jaką rolę w wojnie rewolucyjnej odegrali Afroamerykanie i rdzenni Amerykanie?
https://herbcio.pl. Zioła na wątrobę
https://aktinet.pl/co-to-jest-lancuch-wulkaniczny/. Co to jest łańcuch wulkaniczny?
Nauka jazdy. Nauka jazdy (143)

Literatura
 • Cytaty
  Uczta Mistrzów to blog, na którego stronach można odnaleźć bogaty zestaw wspaniałych cytatów, które poruszyły redaktora blogu. Cytaty pochodzą wyłącznie z książek, rzetelnie połączone są ze źródłami, dzięki czemu każdy dowie się, skąd który pochodzi i będzie wiedział, w której książce go szukać.
  http://www.ucztamistrzow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • POEZJA RAF| Blog Renaty Flis
  POEZJA RAF - Blog Renaty Anny Flis, polskiej poetki znanej z pięknych wierszy patriotycznych , miłosną oraz o charakterze społecznym.Najpiękniejsze wiersze poetki odnajdziecie w gupie literackiej Kształty słów na Facebooku oraz w grupie KSIĄŻKOCHOLICY na portalu społecznościowym LEPSZY SORT. Matką dwóch synów : Karola i Rafała.
  http://poezjaraf.blogspot.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Blog o książkach
  Mój blog o książkach powstał pierwotnie z myślą o promowaniu podręczników do nauki języka angielskiego i niemieckiego, gdyż prowadziliśmy szkolenia językowe i było w nas pragnienie podzielenia się wiedzą o książkach językowych. Kursy językowe zmniejszyły zasięg działania, słowniki stały się częściowo zbędne, gdy pojawił się Google translator. Z czasem tematyka rozszerzyła się na inne odmiany literatury, w tym beletrystykę szeroko rozumianą. Książki wciąż są do czytania i niech popularyzacja czytelnictwa stanie się naszym nawykiem.
  http://ksiazki.eu3.biz/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008